Reja dhe përdorur Fugona të vegjël në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Fugona të vegjël


   Faqja 1 e 62 1/62   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Ford Transit 350 2.0 TDCI L4H3 RWD Euro 6 - Furgon i vogël
 20
18 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
201 716 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
129 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 036 kg
Pesha bruto: 2 564 kg

Autobedrijf Rif B.V.

2

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës VDZ20G

Mercedes-Benz Vito 113 CDi lang Klima Regale  - Furgon i vogël
 20
9 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
247 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
136 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

MX Cars GmbH

4

Gjermani, Fürth

Volkswagen Crafter Kasten TDI MR KLIMA KAMERA Navi/App  - Furgon i vogël
 12
35 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
100 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 2orë 12min

Auto Riemann GmbH

1

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15630

Mercedes-Benz Citan 80PK Schuifdeur Airco Radio USB Bluetooth 3m3 Airco - Furgon i vogël
 15
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
92 286 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
80 hp
Ngarkesa e dobishme: 515 kg
Pesha bruto: 1 980 kg

Botuar: 13orë 3min

BAS World Vans

1

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70222284

Ford Transit Courier - Furgon i vogël
 18
3 500 EUR
2016
173 696 km
Naftë
101 hp
Ngarkesa e dobishme: 502 kg
Pesha bruto: 1 765 kg

Botuar: 13orë 43min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Citroën Jumpy 10 - Furgon i vogël
 20
Ankandi
2015
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
90 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 025 kg
Pesha bruto: 2 661 kg

Botuar: 14orë 29min

ONLINEAUCTIONMASTER.COM / ONLINEVEILINGMEESTER.NL B.V.

2

Holandë, Groningen

Numri i referencës VR735Z

Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 Highline AUT/ LEDER/ CARPLAY/ NAVI/ CRUISE/ AIRCO - Furgon i vogël
 20
16 495 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
218 263 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 889 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

Botuar: 14orë 29min

KW Automotive

1

Holandë, Wijchen

Numri i referencës V556RB

Renault Trafic L1H1 Naviagatie Airco Imperiaal trekhaak - Furgon i vogël
 18
8 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
179 911 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
121 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 106 kg
Pesha bruto: 2 780 kg

Botuar: 14orë 31min

Koops Trading BV

6

Holandë, Bunschoten Spakenburg

Numri i referencës V868GR

Mercedes-Benz Vito 116 CDI Extra Lang DC AUT/ NAVI/ CRUISE/ AIRCO/ TREKHAAK - Furgon i vogël
 20
32 995 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
122 038 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 987 kg
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 15orë 51min

KW Automotive

1

Holandë, Wijchen

Numri i referencës VJS55N

Volkswagen Transporter 1.9 TDI - Furgon i vogël: foto 1
Volkswagen Transporter 1.9 TDI - Furgon i vogël: foto 2
Volkswagen Transporter 1.9 TDI - Furgon i vogël: foto 3
Volkswagen Transporter 1.9 TDI - Furgon i vogël: foto 4
Volkswagen Transporter 1.9 TDI - Furgon i vogël: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)
Volkswagen Transporter 1.9 TDI - Furgon i vogël: foto 1
Volkswagen Transporter 1.9 TDI - Furgon i vogël: foto 2

Volkswagen Transporter 1.9 TDI

2004 291 045 km Dizel Numri i ndenjëseve: 3 86 hp Ngarkesa e dobishme: 880 kg Pesha bruto: 2 600 kg
Holandë, MEERKERK
Botuar: 16orë 25min Numri i referencës 59BTVL

3 250 EUR

Çmimi pa. TVSH

star
2004 291 045 km Dizel Numri i ndenjëseve: 3 86 hp Ngarkesa e dobishme: 880 kg Pesha bruto: 2 600 kg
Holandë, MEERKERK
4.4
61 komente
Trego të gjitha ofertat: 158
email Kontakto shitësin
Renault Trafic 1.6 dCi L2H1 | MARGE | A/C | Cruise | MF Stuur | DC | 6-Persoons - Furgon i vogël
 20
16 950 EUR
2015
169 903 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
116 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 035 kg
Pesha bruto: 2 950 kg

Botuar: 19orë 5min

Andriessen Bedrijfswagens

16

Holandë, Terborg

Numri i referencës V721RS

Opel Movano 2.3 CDTI BiTurbo L2H2 | 146 PK | A/C | Cruise | 3-Persoons - Furgon i vogël
 20
15 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
154 851 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
145 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 387 kg
Pesha bruto: 3 300 kg

Botuar: 19orë 27min

Andriessen Bedrijfswagens

16

Holandë, Terborg

Numri i referencës V286SN

Volkswagen Caddy Maxi 2.0 TDI 4Motion KLEP ZIJDEUR - Furgon i vogël
 13
14 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
132 694 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
110 hp
Ngarkesa e dobishme: 789 kg
Pesha bruto: 2 350 kg

Botuar: 21orë 11min

Nidro Auto's b.v.

5

Holandë, LIENDEN

Numri i referencës VP262D

Mercedes-Benz Vito 122 DC LANG - Furgon i vogël
 14
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
205 188 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
224 hp
Ngarkesa e dobishme: 783 kg
Pesha bruto: 2 940 kg

Botuar: 21orë 13min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 303850

Ford Transit Custom  2.0 tdci 130 autom. - Furgon i vogël
 10
20 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
116 826 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 702 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

Botuar: 21orë 13min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 302785

Peugeot Boxer 2.0 bluehdi 130 l2h2 - Furgon i vogël
 16
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
139 631 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 300 kg
Pesha bruto: 3 300 kg

Botuar: 21orë 13min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301225

Citroën Jumpy 2.0 l3 180pk automaat! - Furgon i vogël
 19
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
121 612 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 393 kg
Pesha bruto: 3 100 kg

Botuar: 21orë 13min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300818

Mercedes-Benz Vito 114 automaat navi ac! - Furgon i vogël
 16
22 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
105 247 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
136 hp
Ngarkesa e dobishme: 758 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

Botuar: 21orë 15min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300598

Volkswagen Transporter 2.0 TDI l1h1 2xzijdeur airco - Furgon i vogël
 13
11 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
255 578 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
114 hp
Ngarkesa e dobishme: 972 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

Botuar: 21orë 23min

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304165

Opel Vivaro 1.6 l1h1 airco wp-inrich - Furgon i vogël
 14
12 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
91 241 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
125 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 268 kg
Pesha bruto: 2 960 kg

Botuar: 21orë 23min

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304137

Renault Trafic 1.6 DCI l1h1 airco navi eur6 - Furgon i vogël
 16
12 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
134 885 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
95 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 266 kg
Pesha bruto: 2 940 kg

Botuar: 21orë 23min

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304102

Renault Trafic 1.6 DCI l2h1 2xzijdeur airco - Furgon i vogël
 17
12 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
155 226 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
121 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 305 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 21orë 24min

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304101

1 2 3 62   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Small vans
t1 old