Furgon i vogël Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk nga Holandë, 15950 EUR në shitje - ID: 6155039
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 airco - Furgon i vogël
camera_alt 12
17 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2018
76566 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
105 hp
Ngarkesa e dobishme: 824 kg
Pesha bruto: 2740 kg

Botuar: 4m 22d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 170pk - Furgon i vogël
camera_alt 15
23 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2019
126358 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 749 kg
Pesha bruto: 2800 kg

Botuar: 4m 20d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Custom 2.0 tdci 130 autom. - Furgon i vogël
camera_alt 10
20 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2018
116826 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 702 kg
Pesha bruto: 2800 kg

Botuar: 23orë 6min

camionette.eu

1
Belgjikë
Ford Transit Custom 2.0 tdci l2 dc 170pk - Furgon i vogël
smart_displaycamera_alt 18
28 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2018
37238 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 6
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 952 kg
Pesha bruto: 3000 kg

Botuar: 1m 6d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 sport! - Furgon i vogël
smart_displaycamera_alt 18
21 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2019
218486 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
185 hp
Ngarkesa e dobishme: 1070 kg
Pesha bruto: 3100 kg

Botuar: 1m 6d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Custom 2.0 tdci lang l2 aut - Furgon i vogël
camera_alt 15
17 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2018
181311 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 860 kg
Pesha bruto: 3000 kg

Botuar: 15d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Custom 2.0 tdci l2 carplay - Furgon i vogël
smart_displaycamera_alt 13
31 450 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2022
50 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
129 hp
Ngarkesa e dobishme: 1009 kg
Pesha bruto: 3000 kg

Botuar: 5m 32d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Custom 300 2.0 TDCI Limited / L2 H1 / Full Options ! / Automatic - Furgon i vogël, Kamioncine dopio kabinë
camera_alt 20
18 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël, Kamioncine dopio kabinë

2018
202804 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 5
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 829 kg
Pesha bruto: 3000 kg

Botuar: 14d

Kuijpers Trading B.V.

2
Holandë
Ford Transit Custom 2.0 tdci 320 l2 lang - Furgon i vogël
smart_displaycamera_alt 13
19 850 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2020
153424 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
129 hp
Ngarkesa e dobishme: 1311 kg
Pesha bruto: 3200 kg

Botuar: 2m 25d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Connect 1.5 tdci l2h1 - Furgon i vogël
smart_displaycamera_alt 13
13 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2018
90607 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
120 hp
Ngarkesa e dobishme: 855 kg
Pesha bruto: 2395 kg

Botuar: 6d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë
Ford Transit Custom 300 2.0 TDCI L1H1 Limited DC CAMERA/ NAVI/ CRUISE/ CLIMA/ TREKHAAK - Furgon i vogël, Kamioncine dopio kabinë
camera_alt 20
20 995 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël, Kamioncine dopio kabinë

2018
114688 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 5
170 hp
Ngarkesa e dobishme: 827 kg
Pesha bruto: 3000 kg

Botuar: 3m 8d

KW Automotive

1
Holandë
Ford Transit Custom l1h1 airco trend! - Furgon i vogël
smart_displaycamera_alt 15
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël

2018
103569 km
dizel
Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 884 kg
Pesha bruto: 2800 kg

Botuar: 5m 12d

Kleyn Vans B.V.

11
Holandë

Furgon i vogël Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk

Botuar: 1v 6m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Furgon i vogël Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Furgon i vogël Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 6m

SHITUR

15 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 693 252 ALL
 • ≈ 16 967 USD

2 Maj 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Numri i referencës

290199
Viti i prodhimit

2018
Kilometrazhi

169172 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

01.11.2018
Pesha neto

1987 kg
Pesha bruto

3000 kg
Ngarkesa e dobishme

1013 kg
Gjatësia

5000 mm
Gjerësia

1950 mm
Lartësia

2000 mm
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Netherlands, Vuren, The Netherlands
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

1995 cc
cilindrat e motorit

4
rendimenti i fuqisë

131 hp
kutia e marsheve

transmisioni

Schaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
pezullimi

sustë
konfigurimi i aksit

4x2
numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

2930 mm
frenat

disku
ABS

goma dyshe

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

2550 mm
gjerësia e ngarkesës

1780 mm
lartësia e ngarkesës

1410 mm
Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
dritare me rrymë

pasqyra elektrike

ngrohësi i parkimit

kontrolli i shpejtësisë

numri i ndenjëseve

3
Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • None
 • Partition

Remarks

Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Loading Capacity: 1013 kg, Own weight: 1987 kg, Gross vehicle weight: 3000 kg, Braked towing capacity, center axle: 1940 kg, Suspension type: spring suspension, Cruise control, Airconditioning, Parking heater, Number of airbags: 1, Parking assistance: Front and back, Electric windows, Electric mirrors, Partition, Color: white, maintenance Guide, Heated mirrors, Engine capacity: 96 Kw (129 Hp), Fuel type: diesel, Euro: 6, Gearbox kind: Manual, Number of Gears: 6, Power steering, ABS, Build kind: Standard length - Standard roof, Roof-rack: None, Back doors: Double door, Number of seats: 3, Seat cover: cloth, L1H1 Airco 130PK PDC Achterdeuren 1e Eigenaar, Sparewheel

More information

Cab: day

Height of cargo floor: 55 cm

Technical condition: good

Visual appearance: good

Damages: none

Number of keys: 1

VAT/margin: VAT qualifying

Registration number: VPN-75-F

Dealer information

Why buy at Kleyn Vans? The choice is easy!

Kleyn Vans is one of the largest independent traders of used vans in the world. You can choose from a continually changing stock of 600 used vehicles. Our range includes all European and Asian brands, model years and price categories. You will always find the vehicle you want for the right price!

Kleyn Vans offers:

• Sharp prices

• Good service

• Fast changing, big stock!

• Always sure about the quality!

• Trading expertise you can trust!

• Professional technical service.

• Guidance at import and transport.

• License plates quickly arranged.

• And more…

Visit our website at: www.kleynvans.com and check out our complete stock and special offers!

SHITUR

15 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 693 252 ALL
 • ≈ 16 967 USD

2 Maj 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - Kleyn Vans B.V.