Furgon i vogël Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch nga Holandë, 19950 EUR në shitje - ID: 8686904

19 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 999 927 ALL
 • ≈ 21 719 USD

Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch

Furgon i vogël, Furgon elektrikRenault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch
2022|15585 km|elektro|3|1156 kg|3100 kg

19 950EUR

Çmimi pa. TVSH

Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch

Botuar: 29d

PDF
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 1
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 2
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 3
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 4
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 5
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 6
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 7
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 8
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 9
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 10
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 11
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 12
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 13
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 14
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 15
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 16
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 17
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 18
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 19
Furgon i vogël, Furgon elektrik Renault E-TECH Master Z.E. 3T1 Red Edition 100 % Elektrisch: foto 20
Ask for all available pictures

Botuar: 29d

PDF

19 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 999 927 ALL
 • ≈ 21 719 USD
Marka

Numri i referencës

VPL81B
Viti i prodhimit

2022
Kilometrazhi

15585 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

30.03.2022
Pesha neto

1944 kg
Pesha bruto

3100 kg
Ngarkesa e dobishme

1156 kg
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Holandë, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
karburanti

bateria

33 kWh
Shasia/pezullimi
baza e rrotës

3680 mm
ABS

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

3000 mm
gjerësia e ngarkesës

1740 mm
lartësia e ngarkesës

1920 mm
Kabina/pjesa e brendshme
pasqyra elektrike

kyçja qendrore

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

3
sistemi i lundrimit

kompjuter bordi

Pjesë shtesë
libri i servisit

Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • Center armrest
 • Climate control
 • Driver's airbag
 • Height adjustable steering wheel
 • Non-smoking vehicle
 • Remote central locking
 • Reversing camera
 • Telephone enabled with Bluetooth

More information

Number of doors: 5

Cab: single

length/height: L2H2

CO2 emission: 0 g/km

Maintained according to instruction: yes

APK (MOT): tested until 03/2026

Number of keys: 2 (1 hand transmitter)

VAT/margin: VAT qualifying

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

19 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 999 927 ALL
 • ≈ 21 719 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - Used Truck Center B.V.