Reja dhe përdorur furgona elektrikë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Furgona elektrikë, kamioncina elektrikë


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MERCEDES-BENZ eVito 111 KA,lang,Navi,Rückfahrkamera,Klima - furgon i vogël
 20
19 498.32 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
22 669 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
115 hp
Ngarkesa e dobishme: 503 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

KTW Autohaus GmbH

7 M

Gjermani, Hildesheim

Numri i referencës 52F19677

Renault KANGOO KUHLKASTENWAGEN EDT agregat 100% ELEKTRO - furgon frigorifer
 1
14 500 EUR
2013
45 538 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
Pesha bruto: 2 175 kg

ALPINA International

6

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Mercedes-Benz eSprinter l2h2 airco automaat! - furgon
 13
31 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
7 332 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
95 hp
Ngarkesa e dobishme: 696 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1orë 36min

Bestelbus A28

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301800

Maxus EV 80 Pritsche / Kipper 3 Sitze Klima BAFA fähig - kamioncine me karroceri
 20
38 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
34 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
125 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 20orë 32min

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 14875a

Renault KANGOO KUHLKASTENWAGEN EDT agregat 100% ELEKTRO - furgon frigorifer
 1
14 500 EUR
2013
45 538 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
Pesha bruto: 2 175 kg

Botuar: 1d

ALPINA International

6

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Mercedes-Benz eVito Vito 111 3200 Klima Kamera Hecktüren - furgon
 15
20 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
20 105 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
95 hp

Botuar: 4d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 708275-1

Mercedes-Benz eVito Vito 111 3200 Klima Kamera Hecktüren - furgon
 15
20 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
20 105 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
95 hp

Botuar: 4d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 708275

Mercedes-Benz Vito eVito 111 Klima Kamera SHZ Hecktüren - furgon i vogël
 15
20 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
15 393 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 704371-1

Mercedes-Benz Vito eVito 111 Klima Kamera SHZ Hecktüren - furgon i vogël
 15
20 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
15 393 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 704371

Mercedes-Benz Vito eVito 111 Klima Kamera SHZ Hecktüren - furgon i vogël
 15
23 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
4 248 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 875357

Mercedes-Benz Vito eVito 111 Kamera Navi Klima SHZ - furgon i vogël
 12
20 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
22 402 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 703763

Mercedes-Benz Vito eVito 111 Klima Kamera SHZ Hecktüren - furgon i vogël
 15
23 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
4 248 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 875357-1

Mercedes-Benz Vito eVito 111 Kamera Navi Klima SHZ - furgon i vogël
 12
20 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
22 402 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 5d

Stefan Ebert GmbH

M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 703763-1

Nissan NV 200  Elektro Kastenwagen Comfort - furgon i vogël
 1
12 416 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
20 150 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
108 hp
Ngarkesa e dobishme: 600 kg
Pesha bruto: 2 220 kg

Botuar: 6d

MG Handel GmbH

12

Austri, Hörsching

Numri i referencës 514060

Renault Kangoo Z.E. Elektrisch Airco Automaat Marge geen btw accu pakk - furgon i vogël
 19
9 950 EUR
2012
35 874 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 6d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VSN-35-F

RENAULT KANGOO - furgon
 18
6 243 EUR
Ankandi
2013
38 843 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
6 hp

Botuar: 10d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 283634

Mercedes-Benz E-Klasse SPRINTER l2h2 elektrisch autm - furgon
 17
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
15 819 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
Ngarkesa e dobishme: 894 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 13d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301016

Ford Transit Custom 2.0TDCI. HU NEU! '19. - furgon i vogël
 20
13 500 EUR
2019
201 784 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
129 hp
Pesha bruto: 3 400 kg

Botuar: 19d

Kanes Machines BV/SRL

Belgjikë, Grâce-Hollogne

Kangoo Kangoo Z.E. - furgon i vogël
 15
1 500 EUR
Ankandi
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 20d

Troostwijk Auctions

6

Belgjikë, Reihagenstraat 23, Baasrode (Dendermonde), 9200

Numri i referencës 9187354

Renault Master E-TECH L2H2 52 KWH Kasten - furgon
 11
57 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
5 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
77 hp

Botuar: 21d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës 1245144

Renault Master E-TECH L3H2 52 KWH Kasten - furgon
 11
58 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
5 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 3
77 hp

Botuar: 21d

Nijwa Used Trucks

10

Holandë, Borne

Numri i referencës 1245133

Mercedes-Benz eSprinter l2h2 elektrisch autm - furgon
 18
32 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
20 219 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
Ngarkesa e dobishme: 894 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 25d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300961

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Electric vans
t1 old