Reja dhe përdorur furgona frigorifer në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Furgona frigorifer, furgona frigoriferike


   Faqja 1 e 20 1/20   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz 313 SPRINTER KUHLKASTENWAGEN CARRIER PULSOR  A/C  - furgon frigorifer
 20
12 300 EUR
2015
344 100 km
Dizel
131 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

ALPINA International

6

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI/ 5+5 Turen Cold/ Eis/ Ice/-40/ Carlsen Baltic - furgon frigorifer
 20
12 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
254 204 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
129 hp

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 58971

IVECO DAILY 35C14 - furgon frigorifer
 7
27 100 EUR
2017
188 000 km
Dizel

Botuar: 2orë 39min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

IVECO DAILY 35C14 FRIO MULTI THK "WAY" - furgon frigorifer
28 100 EUR
2017
159 000 km
Dizel

Botuar: 2orë 39min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

IVECO DAILY 35C16 - furgon frigorifer
 4
25 600 EUR
2017
339 000 km
Dizel

Botuar: 2orë 39min

TRUCKSUR

14

Spanjë, Sevilla

FIAT FIORINO CHLODNIA CARRIER KLIMA EURO6 - furgon frigorifer
 17
8 783 EUR
2017
156 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
78 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 700 kg
Pesha bruto: 2 310 kg

Botuar: 1d

Krzysztof Konefał - Auto-Handel ImportExport

Poloni, Tarnobrzeg

RENAULT KANGOO CHLODNIA MROZNIA CARRIER KLIMA NAVI - furgon frigorifer
 15
8 872 EUR
2015
207 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
88 hp
Ngarkesa e dobishme: 650 kg
Pesha bruto: 1 950 kg

Botuar: 1d

Krzysztof Konefał - Auto-Handel ImportExport

Poloni, Tarnobrzeg

Iveco 35C13 DAILY KUHLKOFFER CARRIER XARIOS 500  -20C  - furgon frigorifer
 19
12 900 EUR
2015
209 778 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

ALPINA International

6

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Renault KANGOO KUHLKASTENWAGEN EDT agregat 100%  ELEKTRO  - furgon frigorifer
 1
14 500 EUR
2013
45 538 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 2
Pesha bruto: 2 175 kg

Botuar: 1d

ALPINA International

6

Belgjikë, HOOGSTRATEN

Iveco 35S11 DAILY KULKOFFER CARRIER XARIOS 200 AIRCO  - furgon frigorifer
 18
10 900 EUR
2014
192 935 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
110 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

ALPINA International

6

Belgjikë, HOOGSTRATEN

RENAULT KANGOO CHLODNIA MROZNIA CARRIER KLIMA NAVI [ Copy ] [ Copy ] - furgon frigorifer
 16
8 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
207 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
88 hp
Ngarkesa e dobishme: 650 kg
Pesha bruto: 1 950 kg

Botuar: 2d

Krzysztof Konefał - Auto-Handel ImportExport

Poloni, Tarnobrzeg

Isuzu P60 N2R, EURO 6, Isothermal BOX  - furgon frigorifer
 15
11 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
102 819 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Pesha bruto: 6 500 kg

Botuar: 2d

TIR CENTRUM s. r. o.

12

Republika Çeke, Praha

Iveco Daily 35S12 L2/H2 Koel/vrieswagen - furgon frigorifer
 14
Pyet për çmimin
2019
73 000 km
Dizel
120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 269 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës VDB-91-K

Ford Transit Koelwagen 130pk - furgon frigorifer
 13
Pyet për çmimin
2020
151 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
130 hp
Ngarkesa e dobishme: 870 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës VDS-80-P0

Iveco Daily 65 C18 + CARRIER + LIFT - furgon frigorifer
 20
10 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
335 763 km
Dizel
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 020 kg
Pesha bruto: 6 500 kg

Botuar: 2d

Trucks Roosendaal

8

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës ZCFC65D1005869088

Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Euro6 Automaat 5000kg Koelwagen -20°C Vriezer Laadklep Dag/Nacht A/C - furgon frigorifer
 20
31 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
68 888 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
160 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 959 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

Botuar: 2d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70208776

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI CARRIER / BOX L=4259 mm - furgon frigorifer
 20
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
346 158 km
Dizel
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 780 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

Mercedes-Benz Sprinter 514 CDI Koelen/Vriezen/Verwarmen - furgon frigorifer
 19
Pyet për çmimin
2019
112 000 km
Dizel
143 hp
Ngarkesa e dobishme: 325 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

COPPENS TRUCKS BV

Holandë, Geffen

Numri i referencës V-402-VJ

Fiat DUCATO 150KM CHŁODNIA 4.50M - furgon frigorifer
 13
10 380.03 EUR
2015
402 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp

Botuar: 3d

"ELSEB" Kroker Sebastian

Poloni, Zbydniów

Mercedes-Benz Sprinter 313 koelwagen koeler - furgon frigorifer
 16
16 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
158 964 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
131 hp
Ngarkesa e dobishme: 850 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301301

Peugeot Boxer - furgon frigorifer
 16
22 110.13 EUR
2019
150 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
130 hp
Pesha bruto: 3 300 kg

Botuar: 3d

CARS CENTER JACEK PORTASIEWICZ

Poloni, Warszawa

FIAT Doblo 1.6 MJT FRIGO - furgon frigorifer
 9
4 410 EUR
Ankandi
2013
155 051 km
Dizel
4 hp

Botuar: 3d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 284083

1 2 3 20   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Refrigerated vans
t1 old