Furgon frigorifer Iveco - DAILY 35C13

Online: 12d

Marka IVECO
Modeli Iveco - DAILY 35C13
Viti i prodhimit 2016
Kilometrazhi 212 000 km
Vendndodhja Itali, Castel D'azzano
Telefoni +394585...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • pezullimi: sustë
Karroceria/supestruktura
  • motori ftohës: yes
25000 EUR
25 000
EUR
  • 3 074 375 ALL
  • 29 985 USD

Shitësi
PREVIERO AUTOCARRI SRL
PREVIERO AUTOCARRI SRL Itali
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
07:04
Personat e kontaktit
25 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Furgon frigorifer Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet MH1 Koelauto maat koelbak L.305.B
Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet MH1 Koelauto maat koelbak L.305.B
2013, 346 706 km, Dizel
Holandë, Roosendaal
8 250 EUR
Furgon frigorifer Fiat Ducato 35H 2.3 MultiJet MH1 Koelauto maat koelbak L.305.B, 2013
Furgon frigorifer Iveco - DAILY 60C15
Iveco - DAILY 60C15
2013, 230 000 km
Itali, Castel D'azzano
24 000 EUR
Furgon frigorifer Iveco - DAILY 60C15, 2013
Furgon frigorifer Iveco - DAILY 60C15
Iveco - DAILY 60C15
2014, 220 000 km, Dizel
Itali, Castel D'azzano
24 000 EUR
Furgon frigorifer Iveco - DAILY 60C15, 2014
Furgon frigorifer Iveco Daily 35C13
Iveco Daily 35C13
2002, 5 298 km, 4x2, Dizel
Francë, St Victoret
8 280 EUR
Furgon frigorifer Iveco Daily 35C13, 2002
Furgon frigorifer Iveco Daily 35C13
Iveco Daily 35C13
2014, 177 000 km, Dizel
Republika Çeke, Nové Strašecí
13 500 EUR
Furgon frigorifer Iveco Daily 35C13, 2014
Furgon frigorifer IVECO DAILY FRIGORIFICA 35c13
IVECO DAILY FRIGORIFICA 35c13
2013
Spanjë, Tremp
20 000 EUR
Furgon frigorifer IVECO DAILY FRIGORIFICA 35c13, 2013
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35 C 13 Frigo
IVECO DAILY 35 C 13 Frigo
2002, 297 428 km, 2-aks
Hungari, Kalocsa
6 331 EUR
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35 C 13 Frigo, 2002
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35S13 CAISSE FRIGO
IVECO DAILY 35S13 CAISSE FRIGO
2016, 275 000 km, Dizel, 2-aks
Francë, ROUEN
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35S13 CAISSE FRIGO, 2016
Furgon frigorifer IVECO Daily 35 C 15
IVECO Daily 35 C 15
2018, 100 km, 4x2, Dizel
Spanjë, Seseña ( Toledo)
34 000 EUR
Furgon frigorifer IVECO Daily 35 C 15, 2018
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35C15
IVECO DAILY 35C15
2014, 180 000 km, 8x2, Dizel, 1-aks
Spanjë, Sevilla
19 500 EUR
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35C15, 2014
Furgon frigorifer Iveco Daily 35c15
Iveco Daily 35c15
2014, 145 774 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
24 450 EUR
Furgon frigorifer Iveco Daily 35c15, 2014
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35 C 12
IVECO DAILY 35 C 12
2007, 222 566 km, 2-aks
Hungari, Kalocsa
9 707 EUR
Furgon frigorifer IVECO DAILY 35 C 12, 2007
Furgon frigorifer Iveco Daily 35 C 13 frigo d/n, koel
Iveco Daily 35 C 13 frigo d/n, koel
2012, 406 148 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
7 900 EUR
Furgon frigorifer Iveco Daily 35 C 13 frigo d/n, koel, 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.