Furgon frigorifer i ri Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst

picture_as_pdf

41 250 EUR

Çmimi neto

Tipi

Furgon frigorifer i ri

Viti

2021

Shteti

Austri

Telefoni

+43 676 84......

Botuar: 1v 3m
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaPEUGEOT
ModeliBoxer
Numri i referencësVAN22012
Viti i prodhimit2021
Kilometrazhi250 km
E re
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë140 hp
Kutia e marshevemanuale
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës3100 mm
Gjerësia e ngarkesës1600 mm
Lartësia e ngarkesës1750 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Kyçja qendrore
Kondicioner
Drejtimi servo
Përshkrimi

Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Kühlaufbau, Klima, Frischdienst (Diesel/Elektro)

Alles auf einen Blick

  • Erst Zulassung: 23.08.2021 (Tageszulassung)
  • Farbe: Weiß
  • Kilometer: 200 Km (Überstellungskilometer)
  • Leistung: 103 kw / 140 PS
  • Innenabmessung: ca. 2,80 x 1,66 x 1,79 (LxBxH)
  • Reifen: 215/70 R15C
  • Nutzlast: 1.065 Kg
  • Bemerkung: 3 Stk. sofort zur Verfügung

Sonderausstattung

Kühlaufbau (Frischdienst), Carrier Xarios 300 – Aggregat Diesel/Elektro (+20° / -29°), Frischdienst, Klimaanlage, Radio mit USB, Telefonvorbereitung, Zentralverriegelung mit Fernbedienung, elektr. Fensterheber, elektrische Spiegel, Bordcomputer****, Doppelbeifahrersitzbank, Reserveradhalterung, Reserverad, verstärkte Blattfederung, Lenksäule höhenverstellbar, Fahrerairbag, Beifahrerairbag, ABS, ASR, 12 Volt – Steckdose.

****Serienausstattung

Leuchtweitenregulierung, Dosenhalterung, dritte Bremsleuchte, Außentemperaturanzeige, 12 Volt – Steckdose, Blinker in Spiegel integriert, 6 Gang Handschaltung, Servolenkung, Kopfstützen, Dachantenne, Drehzahlmesser, Fahrer Informationssystem, Fahrersitz höhenverstellbar, Innenlichtautomatik, Pollenfilter.

Irrtümer, Schreibfehler und Zwischenverkauf vorbehalten.****

****Der Verkäufer behält sich das Recht vor vom Verkauf zurückzutreten.

______________________________________

Interne Nummer für Anfragen: VAN22012

______________________________________

Ansprechpersonen / contact:

Mr. Ing. Wimmer Christoph (deutsch, englisch)

p: +43 676 840 710 600 / auch WhatsApp

t: +43 7276 93 000 -130

@: cw@starent-lkw.com

Mr. Mehmet Terzi (deutsch, türkisch, englisch )

p: +43 676 840 710 700 / auch WhatsApp

t: +43 7276 93000-104

@: mt@starent-lkw.com

Alle unsere Verkaufsfahrzeuge finden Sie auf www.starent-lkw.com!

Um immer über unsere Angebote informiert zu sein, liken Sie uns auf Facebook, Instagram und abonnieren Sie unseren YouTube Kanal.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

STARENT Truck & Trailer GmbH

STARENT Truck & Trailer GmbH

4.6 
starstarstarstarstar
location_on

Austria, Bruck 49, A-4722 Peuerbach, Austria

phone_iphone
language

www.starent-lkw.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 11:01


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit STARENT Truck & Trailer GmbH

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.