Furgon frigorifer i ri Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst

Online: 1m 1d

Marka PEUGEOT
Modeli Boxer
ID VAN21022
Viti i prodhimit 2021
Kilometrazhi 250 km
E re
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 131 hp (97 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 100 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 600 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 750 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • drejtimi servo
33750 EUR
33 750
EUR
 • 4 124 925 ALL
 • 39 723 USD

Çmimi neto

Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
STARENT Truck & Trailer GmbH Austri
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:54
33 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Furgon frigorifer Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 250 km, Dizel
Austri, Peuerbach
33 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 250 km, Dizel
Austri, Peuerbach
33 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 250 km, Dizel
Austri, Peuerbach
33 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L2H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 160 km
Austri, Peuerbach
34 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 160 km
Austri, Peuerbach
34 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 160 km
Austri, Peuerbach
34 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 160 km
Austri, Peuerbach
34 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst
2021, 160 km
Austri, Peuerbach
34 750 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer L3H2 Kühlkasten, Klima, Frischdienst, 2021
Furgon frigorifer Fiat Ducato Kühlaufbau, Klima, Neuer Service
Fiat Ducato Kühlaufbau, Klima, Neuer Service
2019, 63 100 km
Austri, Peuerbach
26 250 EUR
Furgon frigorifer Fiat Ducato Kühlaufbau, Klima, Neuer Service, 2019
Furgon frigorifer Peugeot - Boxer L3H2 Tiefkühlkasten -18°C
Peugeot - Boxer L3H2 Tiefkühlkasten -18°C
2021, 30 km, Dizel
Gjermani, Straubing
33 600 EUR
Furgon frigorifer Peugeot - Boxer L3H2 Tiefkühlkasten -18°C, 2021
Furgon frigorifer Peugeot Boxer 2,2 HDi L4H2
Peugeot Boxer 2,2 HDi L4H2
2016, 299 000 km, Dizel
Republika Çeke, Nové Strašecí
9 200 EUR
Furgon frigorifer Peugeot Boxer 2,2 HDi L4H2, 2016
Furgon frigorifer Mercedes-Benz - Sprinter 316 L2H2 Kühlkasten KERSTNER
Mercedes-Benz - Sprinter 316 L2H2 Kühlkasten KERSTNER
2021, 20 km, Dizel
Gjermani, Straubing
41 900 EUR
Furgon frigorifer Mercedes-Benz - Sprinter 316 L2H2 Kühlkasten KERSTNER, 2021

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.