Furgon frigorifer Renault Master 170.35 L3 H2 Koel/vries Euro 6

Online: 3m 7d

Marka RENAULT
Modeli Master 170.35 L3 H2 Koel/vries Euro 6
ID M0002201 - V-295-VH
Viti i prodhimit 2019
Kilometrazhi 69 323 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 08.02.2019
Pesha neto 2 163 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 1 337 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 299 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 170 hp (126 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • baza e rrotës: 4 330 mm
 • ABS
 • goma rezervë
 • serbatorët e karburantit: 100L
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 420 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 570 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 660 mm
 • motori ftohës: 1
Kabina/pjesa e brendshme
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
 • radio
 • CD
 • sistemi i lundrimit
 • kompjuter bordi
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
27499 EUR
27 499
EUR
 • 3 397 061 ALL
 • 33 152 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
14:56
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
27 499
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Furgon frigorifer Renault Master 165.35 L4 H3 FREEZING AND COOLING
Renault Master 165.35 L4 H3 FREEZING AND COOLING
2018, 243 137 km, Dizel
Holandë, Berkel en Rodenrijs
22 900 EUR
Furgon frigorifer Renault Master 165.35 L4 H3 FREEZING AND COOLING, 2018
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35 L3H2
Renault MASTER 125.35 L3H2
2014, 290 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
13 600 EUR
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35 L3H2, 2014
Furgon frigorifer Renault Master L2H1 Kühlkoffer, Klima
Renault Master L2H1 Kühlkoffer, Klima
2019, 33 182 km, Dizel
Austri, Peuerbach
31 850 EUR
Furgon frigorifer Renault Master L2H1 Kühlkoffer, Klima, 2019
Furgon frigorifer Renault Master 150 Dci E6 L3H2 - KUHL NEU
Renault Master 150 Dci E6 L3H2 - KUHL NEU
2020, 100 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Weert
38 400 EUR
Furgon frigorifer Renault Master 150 Dci E6 L3H2 - KUHL NEU, 2020
Furgon frigorifer Renault Master 150 DCi L3H2 - RED EDITION NEW
Renault Master 150 DCi L3H2 - RED EDITION NEW
2020, 100 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Weert
38 500 EUR
Furgon frigorifer Renault Master 150 DCi L3H2 - RED EDITION NEW, 2020
Furgon frigorifer Mercedes-Benz Sprinter 519 3.0 BlueTEC 432L HD Maxi Koel & Vries 2 Delen
Mercedes-Benz Sprinter 519 3.0 BlueTEC 432L HD Maxi Koel & Vries 2 Delen
2016, 124 829 km, Dizel
Holandë, Roosendaal
26 950 EUR
Furgon frigorifer Mercedes-Benz Sprinter 519 3.0 BlueTEC 432L HD Maxi Koel & Vries 2 Delen, 2016
Furgon frigorifer Renault Master 2,3 FNA
Renault Master 2,3 FNA
2017, 279 000 km, Dizel
Sllovakia
11 890 EUR
Furgon frigorifer Renault Master 2,3 FNA, 2017
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35
Renault MASTER 125.35
2014, 236 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
11 500 EUR
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35, 2014
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35
Renault MASTER 125.35
2015, 183 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
17 000 EUR
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35, 2015
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35
Renault MASTER 125.35
2015, 194 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
15 000 EUR
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35, 2015
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35
Renault MASTER 125.35
2015, 253 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
11 900 EUR
Furgon frigorifer Renault MASTER 125.35, 2015
Furgon frigorifer Renault MASTER 150.35
Renault MASTER 150.35
2013, 239 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
16 600 EUR
Furgon frigorifer Renault MASTER 150.35, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.