Reja dhe përdorur Furgona pasagjerësh në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Furgona pasagjerësh


   Faqja 1 e 25 1/25   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Rozero - Minibus
 20
55 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
350 000 km
Numri i ndenjëseve: 25

Dedic GmbH

1

Gjermani, Hamburg

Iveco A60C17/ Klima/24 Sitze - Minibus
 15
38 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
144 045 km
Numri i ndenjëseve: 24

Botuar: 1orë 27min

TMK Omnibus&Truck

7

Gjermani, Renchen

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDi (23 Sitze) - Minibus
 19
57 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
225 000 km
Numri i ndenjëseve: 23

Botuar: 4orë 7min

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

4

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës Sprinter 519 CDI 074

Neoplan P11 - Minibus
 17
34 400 EUR
2007
1 076 589 km
6x2
Numri i ndenjëseve: 53

Botuar: 15orë 43min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Ford Transit Tourneo - Minibus
 17
2 100 EUR
2009
434 427 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 15orë 46min

Auction Baltic UAB

2

Lituani, Vilnius

Volkswagen Multivan 2.0 tdi - Minibus
 12
32 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
143 252 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 7

Botuar: 23orë 15min

camionette.eu

1

Belgjikë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 299359

Mercedes-Benz V 250 d AVA Rollstuhl-/Behindertengerecht Rampe - Furgon pasagjerësh
 15
31 723 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
200 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
190 hp

Botuar: 23orë 37min

Stefan Ebert GmbH

5 M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 492043

Mercedes-Benz V 220 d EDITION Standheiz LED AHK2,5 MBUX 7Sitze - Furgon pasagjerësh
 15
48 437 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
20 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
163 hp

Botuar: 23orë 37min

Stefan Ebert GmbH

5 M

Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben

Numri i referencës 108566

Mercedes-Benz Vito 114 CDI TOURER l3 xl 9rs automaat! - Minibus
 20
39 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
62 531 km
4x2
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1d

Bestelbus A28

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 303877

Mercedes-Benz 516 CDI Sprinter, Euro 6, 23 Sitze, A/C, AHK - Minibus
 10
47 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
333 137 km
Numri i ndenjëseve: 23

Botuar: 1d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83611

Peugeot 5008 - Minibus
 6
11 000 EUR
Ankandi
2015
91 700 km

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 286957

Renault TRAFIC - Minibus
 16
5 000 EUR
Ankandi
2004
94 405 km

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 277500

Volkswagen ID. Buzz 150 kW Pro AHK ACC MATRIX LED KEYLESS - Furgon pasagjerësh
 30
67 218 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
10 km
Elektro
Numri i ndenjëseve: 5
204 hp

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 60

Elektrike
Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 9-Sitzer 4x4 Allrad Top! - Minibus
 15
31 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
116 432 km
Numri i ndenjëseve: 2

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 4x4 IGLHAUT Allrad 3xSperre - Minibus
 15
46 966 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
155 344 km

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 4x4 IGLHAUT Allrad 3xSperre - Minibus
 15
46 966 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
155 344 km

Botuar: 1d

Vancompany gmbh

1

Gjermani, Fuchstal-Asch

Mercedes-Benz 519 Sprinter CDI/9Sitze/TV/Ehebett/WC/Dusche/VIP - Minibus
 15
59 900 EUR
2014
99 800 km
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 1000.

Mercedes-Benz 519 Sprinter CDI/9 Sitze/TV/Ehebett/WC/Dusche/CD - Minibus
 15
59 900 EUR
2014
99 880 km

Botuar: 1d

Sarwary Omnibushandel KG

8

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 1000

FORD Tourneo Connect Titanium - Furgon pasagjerësh
22 900 EUR
2019
65 000 km
119 hp

Botuar: 1d

Dörr Reisemobile GmbH

1

Gjermani, Bliesen

Numri i referencës 33840

MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Minibus
 30
60 495 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
14 km
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 122

MAN TGE 3.180 Kombi L3H2 LED ACC NAVI SITZHZ - Minibus
 30
60 496 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
14 km
Numri i ndenjëseve: 9

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 122-1

1 2 3 25   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Passenger vans
t1 old