Furgon shpërndarës me karroceri të hapur i ri Renault Master,Pritsche -Sie sparen JETZT ca. 37% v.LNP!

Online: 1m 1d

Marka RENAULT
Modeli Master
ID VAN9017
Viti i prodhimit 2019
E re
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Telefoni +43 676 8...
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 145 hp (108 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 850 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 020 mm
 • lartësia e ngarkesës: 400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
22990 EUR
22 990
EUR
 • 2 822 528 ALL
 • 25 455 USD

Çmimi neto

Lizingu

STARENT Truck & Trailer GmbH
Shitësi
STARENT Truck & Trailer GmbH
Austri
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:00
22 990
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault MASTER DOKA Pritsche
Renault MASTER DOKA Pritsche
2016, 147 593 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Austri, Leopoldsdorf
13 900 EUR
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault MASTER DOKA Pritsche, 2016
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER
RENAULT MASTER
2005, 152 113 km
Belgjikë, SANKT VITH
4 500 EUR
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER, 2005
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault Master 125DCI pritsche 3,8m/ klima/AHK/49200km
Renault Master 125DCI pritsche 3,8m/ klima/AHK/49200km
2016, 49 200 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
12 550 EUR
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault Master 125DCI pritsche 3,8m/ klima/AHK/49200km, 2016
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER Crew Cab
RENAULT MASTER Crew Cab
2015
Itali
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER Crew Cab, 2015
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER Crew Cab
RENAULT MASTER Crew Cab
2016, 95 000 km
Itali
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER Crew Cab, 2016
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER DCI 125
RENAULT MASTER DCI 125
2011, 264 625 km
Itali
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER DCI 125, 2011
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault Master 2.8DCI/84kw pritsche 2,9m / 7 sitze
Renault Master 2.8DCI/84kw pritsche 2,9m / 7 sitze
2000, 276 410 km, Dizel
Republika Çeke, Praha
4 550 EUR
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault Master 2.8DCI/84kw pritsche 2,9m / 7 sitze, 2000
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER DCI 125 Crew Cab
RENAULT MASTER DCI 125 Crew Cab
2016, 111 742 km
Itali
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER DCI 125 Crew Cab, 2016
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
2013, 204 056 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
16 600 EUR
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA, 2013
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
2013, 215 180 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
16 600 EUR
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA, 2013
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER 150 DOKA HIAB Darus Platós
RENAULT MASTER 150 DOKA HIAB Darus Platós
2011, 70 km, 2-aks
Hungari, Kalocsa
15 470 EUR
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER 150 DOKA HIAB Darus Platós, 2011
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER 2.5DCI Crew Cab
RENAULT MASTER 2.5DCI Crew Cab
2003
Itali
Furgon shpërndarës me karroceri të hapur RENAULT MASTER 2.5DCI Crew Cab, 2003

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.