Furgona CITROËN

Rezultate të gjetura: 51

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Furgona
 • Marka (1)
  CITROËN
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon CITROEN JUMPY
11
Furgon
CITROEN JUMPY
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 110500 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
3 587  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon CITROEN JUMPY
7
Furgon
CITROEN JUMPY
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2002
Kilometrazhi: 123000 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 67 hp
3 197  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë CITROEN JUMPER
8
Furgon, kamioncine dopio kabinë
CITROEN JUMPER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 155635 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 147 hp
3 262  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon CITROEN JUMPER
10
Furgon
CITROEN JUMPER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2004
Kilometrazhi: 24600 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 82 hp
4 763  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon CITROEN BERLINGO
8
Furgon
CITROEN BERLINGO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2004
Kilometrazhi: 64980 km
Rendimenti i fuqisë: 73 hp
1 815  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë CITROEN JUMPER
8
Furgon, kamioncine dopio kabinë
CITROEN JUMPER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 168833 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 147 hp
3 106  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon CITROEN BERLINGO 1.6 HD
20
Furgon
CITROEN BERLINGO 1.6 HD
Ritchie Bros. Auctioneers France
Francë
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 220195 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 1d
Furgon Citroën Jumper 120 PK 3 AXEL LONG AC EURO 5 LOAD 1210 kg MOVING VAN
15
Furgon
Citroën Jumper 120 PK 3 AXEL LONG AC EURO 5 LOAD 1210 kg MOVING VAN
Nidro Auto's b.v.
Holandë
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 127397 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 120 hp
Ngarkesa e dobishme: 460 kg
Pesha bruto: 3500 kg
Pyet për çmimin
Online: 2d
Furgon Citroen Jumpy 2.0 BlueHDI 120 Club M S&S Airco .3 Zits, Trekhaak
17
Furgon
Citroen Jumpy 2.0 BlueHDI 120 Club M S&S Airco .3 Zits, Trekhaak
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 184092 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
10 950  EUR
Online: 2d
Furgon Citroën Jumpy 2.0 HDI 130 PK L2-H1
16
Furgon
Citroën Jumpy 2.0 HDI 130 PK L2-H1
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 247600 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 128 hp
Ngarkesa e dobishme: 1137 kg
Pesha bruto: 2932 kg
4 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Peugeot Boxer / Citroen Jumper 2.2 HDI L3 DC 7-Persoons 2500 Kg Trekhaak Dubbelcabine
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Peugeot Boxer / Citroen Jumper 2.2 HDI L3 DC 7-Persoons 2500 Kg Trekhaak Dubbelcabine
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 140443 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1504 kg
Pesha bruto: 3500 kg
8 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Fiat Ducato / Citroen Jumper 2.2 HDI L3 DC 7-Persoons 2500 Kg Trekhaak Dubbelcabine
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Fiat Ducato / Citroen Jumper 2.2 HDI L3 DC 7-Persoons 2500 Kg Trekhaak Dubbelcabine
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 140443 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1504 kg
Pesha bruto: 3500 kg
8 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Citroën Jumper 35 2.2 HDI L3 DC 7-Persoons 2500 Kg Trekhaak Dubbelcabine
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Citroën Jumper 35 2.2 HDI L3 DC 7-Persoons 2500 Kg Trekhaak Dubbelcabine
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 140443 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1504 kg
Pesha bruto: 3500 kg
8 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Citroën Jumper / Peugeot Boxer 330 130 Pk L2/H2 Premium
20
Furgon
Citroën Jumper / Peugeot Boxer 330 130 Pk L2/H2 Premium
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 62011 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1400 kg
Pesha bruto: 3300 kg
17 250  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Peugeot Boxer / Citroen Jumper 2.0 BlueHDi 163Pk L4 Maxi lange laadbak DC Dubbelcabine 7 persoon
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Peugeot Boxer / Citroen Jumper 2.0 BlueHDi 163Pk L4 Maxi lange laadbak DC Dubbelcabine 7 persoon
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 54591 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1380 kg
Pesha bruto: 3500 kg
19 450  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Citroën Jumpy 120 PK BlueHDI XL (L3) Club Airco Cruisecontrol 3-Zits
20
Furgon
Citroën Jumpy 120 PK BlueHDI XL (L3) Club Airco Cruisecontrol 3-Zits
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 36611 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 120 hp
16 900  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Citroën Jumper / Peugeot Boxer 2.0 BlueHDI 96 Kw/130 Pk L2/H2 Pro Airco Cruise
20
Furgon
Citroën Jumper / Peugeot Boxer 2.0 BlueHDI 96 Kw/130 Pk L2/H2 Pro Airco Cruise
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 125713 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1400 kg
Pesha bruto: 3300 kg
14 900  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Citroën Jumper 2.0 BlueHDi 163Pk L4 Maxi lange laadbak DC Dubbelcabine 7 persoon
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Citroën Jumper 2.0 BlueHDi 163Pk L4 Maxi lange laadbak DC Dubbelcabine 7 persoon
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 54591 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1380 kg
Pesha bruto: 3500 kg
19 450  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Citroen Jumper 2,2 Kassevogn
20
Furgon
Citroen Jumper 2,2 Kassevogn
MKauto.lt
Lituani
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 452000 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 147 hp
7 550  EUR
Online: 4d
Furgon 2015 Citroen Berlingo
20
Furgon
2015 Citroen Berlingo
Euro Auctions GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2015
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 5d
Faqja 1 e 3
Rezultate të gjetura: 51
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.