Furgona FIAT

Rezultate të gjetura: 76

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Furgona
 • Marka (1)
  FIAT
 • Modeli
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon Fiat Doblò Cargo 1.3 MultiJet 90 Airco Navigatie EURO 5L
20
Furgon
Fiat Doblò Cargo 1.3 MultiJet 90 Airco Navigatie EURO 5L
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 86912 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 90 hp
8 950  EUR
Online: 23orë 5min
Furgon FIAT SCUDO
8
Furgon
FIAT SCUDO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 47465 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
2 682  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon FIAT FIORINO
4
Furgon
FIAT FIORINO
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2014
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 73 hp
1 677  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon Fiat Ducato MAXI 35 2.3 MJT 131CV L2H2 PM TM PORTATA 1.500 KG
20
Furgon
Fiat Ducato MAXI 35 2.3 MJT 131CV L2H2 PM TM PORTATA 1.500 KG
NEACARPI SRL
Itali
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 75000 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Pyet për çmimin
Online: 1d
Furgon Fiat Ducato MAXI 35 2.3 MJT 131CV L2H2 PM TM PORTATA 1.500 KG
20
Furgon
Fiat Ducato MAXI 35 2.3 MJT 131CV L2H2 PM TM PORTATA 1.500 KG
NEACARPI SRL
Itali
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 75000 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Pyet për çmimin
Online: 1d
Furgon FIAT FIORINO
17
Furgon
FIAT FIORINO
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Spanjë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 122500 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 1d
Furgon Opel Combo / Fiat Doblo 1.3 MultiJet SX Airco Schuifdeur
20
Furgon
Opel Combo / Fiat Doblo 1.3 MultiJet SX Airco Schuifdeur
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 156120 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 90 hp
Ngarkesa e dobishme: 775 kg
Pesha bruto: 2020 kg
3 450  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Fiat Doblò Cargo 1.3 MultiJet SX Airco Schuifdeur
20
Furgon
Fiat Doblò Cargo 1.3 MultiJet SX Airco Schuifdeur
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 156120 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 90 hp
Ngarkesa e dobishme: 775 kg
Pesha bruto: 2020 kg
3 450  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Fiat Talento 1.6 mjt 120 l1h1
11
Furgon
Fiat Talento 1.6 mjt 120 l1h1
Kleyn Vans B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 58074 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 1
Numri i ndenjëseve: 3
14 700  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Fiat Talento Basis 1.6 Multijet 120 Turbo 1,2t ZV
12
Furgon
Fiat Talento Basis 1.6 Multijet 120 Turbo 1,2t ZV
Autohaus Willi Schuenemann GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 37764 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 125 hp
Pesha bruto: 2950 kg
14 900  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Fiat Fiorino 1.3 MJ
11
Furgon
Fiat Fiorino 1.3 MJ
Kleyn Vans B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 141370 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 75 hp
Ngarkesa e dobishme: 514 kg
Pesha bruto: 1700 kg
4 250  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Furgon Fiat Doblò Cargo Koel / Vrieswagen - 16 Dag + Nacht geconditioneerd met temperatuurregeling
20
Furgon
Fiat Doblò Cargo Koel / Vrieswagen - 16 Dag + Nacht geconditioneerd met temperatuurregeling
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 75449 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 90 hp
13 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon FIAT DUCATO 2.3D
20
Furgon
FIAT DUCATO 2.3D
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Spanjë
Viti i prodhimit: 2017
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 4d
Furgon Fiat Ducato 35 3.0 CNG L2H1 PM TN-NAVI-CRUISE-P.LUNGO-FURGONE-
20
Furgon
Fiat Ducato 35 3.0 CNG L2H1 PM TN-NAVI-CRUISE-P.LUNGO-FURGONE-
NEACARPI SRL
Itali
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 35000 km
Karburanti: LPG
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 2
Pyet për çmimin
Online: 4d
Furgon Fiat Talento (OPEL VIVARO)27 1.6 CDTI 120C L1H1 FURGONE E6B
20
Furgon
Fiat Talento (OPEL VIVARO)27 1.6 CDTI 120C L1H1 FURGONE E6B
NEACARPI SRL
Itali
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 100000 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Pyet për çmimin
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Fiat Talento 2.0 M-Jet L2-H1 145 PK SX Doka Navi Camera Clima LMV AHK
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Fiat Talento 2.0 M-Jet L2-H1 145 PK SX Doka Navi Camera Clima LMV AHK
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2020
Kilometrazhi: 85003 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 5
Rendimenti i fuqisë: 145 hp
Ngarkesa e dobishme: 1169 kg
Pesha bruto: 3070 kg
14 750  EUR
Çmimi neto
Online: 5d
Furgon Fiat Ducato
20
Furgon
Fiat Ducato
ATS Norway AS
Norvegji
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 151263 km
Ngarkesa e dobishme: 1285 kg
2 883  EUR
Online: 5d
Furgon Fiat Doblo Maxi
20
Furgon
Fiat Doblo Maxi
Troostwijk Auctions
Rumani
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 100403 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
3 000  EUR
Ankandi
Online: 7d
Furgon Fiat Doblo Cargo 1.9 JTD
17
Furgon
Fiat Doblo Cargo 1.9 JTD
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2004
Kilometrazhi: 313001 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 3
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 103 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
150  EUR
Ankandi
Online: 9d
Furgon, kamioncine dopio kabinë FIAT Doblo Combi
14
Furgon, kamioncine dopio kabinë
FIAT Doblo Combi
Automoción La Junquera, SL
Spanjë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 182488 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 5
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
8 000  EUR
Çmimi neto
Online: 10d
Faqja 1 e 4
Rezultate të gjetura: 76
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.