Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon i ri Fiat Doblo Cargo City L1H1 1.6 Multijet 105

furgon i ri Fiat Doblo Cargo City L1H1 1.6 Multijet 105

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon i ri Fiat Doblo Cargo City L1H1 1.6 Multijet 105

 • Karakteristika
 • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaFIAT
ModeliDoblo
Viti i prodhimit2021
Kilometrazhi7 km
E re
Pesha bruto2250 kg
Gjerësia1832 mm
Lartësia1895 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja1598 cc
Rendimenti i fuqisë105 hp
Kutia e marshevemanuale
DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës1824 mm
Gjerësia e ngarkesës1714 mm
Lartësia e ngarkesës1305 mm
Vëllimi i ngarkesës3 m³
Kabina/pjesa e brendshme
Derë rrëshqitëse
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve3
Pjesë shtesë
Asistenti i parkimit

Përshkrimi

FIAT Doblo Cargo City L1H1 ****1.6 16v Multijet 105 PS

****Assistenten

 • Berganfahrassistent

Komfort

 • Klimaanlage
 • Geschwindigkeitsregelanlage
 • Servolenkung
 • Zentralverriegelung
 • Elektrischer Fensterheber
 • Lenksäule einstellbar
 • Lordosenstütze
 • 12V-Steckdose
 • Mittelarmlehne

Sicht

 • Tagfahrlicht
 • Nebelscheinwerfer
 • Aussenspiegel beheizbar

Sicherheit

 • ABS
 • Airbag
 • Wegfahrsperre
 • ESP
 • Antriebsschlupfregelung
 • Vollwertiges Ersatzrad
 • Einparkhilfe hinten

Entertainment

 • Radiovorbereitung mit Lautsprecher

Sonstiges

 • Dachreling
 • Schiebetür rechts
 • 12V-Steckdose im Laderaum
 • Außenspiegel teillackiert
 • Außentemperaturanzeige
 • Heckflügeltüren
 • Laderaumtrennwand
 • Lendenwirbelstütze vorn links
 • Sitzhöhenverstellung Fahrersitz
 • Steckdose (12V-Anschluß)
 • Tagfahrlicht
 • ZV mit Fernbedienung

Bitte kontaktieren Sie uns für Lager- und Lieferinformationen.

Wir bieten auch die Möglichkeit der Installation verschiedener Aufbauten (Laderaumverkleidung, Kühlschränke, Pritschenaufbauten, Kipper...) und Einbau von Radio, Kamera und Navigationssysteme.

Für alle Informationen wenden Sie sich bitte an info@interline.si .

Die veröffentlichten Beispielbilder können auch aufpreispflichtige Sonderausstattungen oder Minderausstattungen zeigen.

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.