Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON
2019, 57 100 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Roksem
29 800 EUR
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON, 2019
Furgon Fiat Ducato 2,3 JTD-L3-H2
Fiat Ducato 2,3 JTD-L3-H2
2007, 313 000 km, Dizel
Lituani, Radviliškis
3 650 EUR
Furgon Fiat Ducato 2,3 JTD-L3-H2, 2007
Furgon Fiat Ducato 130 Multijet (L1H1) Euro6 Klima AHK ZV
Fiat Ducato 130 Multijet (L1H1) Euro6 Klima AHK ZV
2016, 145 499 km, Dizel
Gjermani, Holzminden
11 500 EUR
Furgon Fiat Ducato 130 Multijet (L1H1) Euro6 Klima AHK ZV, 2016
Furgon Fiat Ducato 130 L2H2 Euro6 max. 3.000kg Orig. 129'km
Fiat Ducato 130 L2H2 Euro6 max. 3.000kg Orig. 129'km
2018, 129 591 km, Dizel
Gjermani, Nürnberg
11 700 EUR
Furgon Fiat Ducato 130 L2H2 Euro6 max. 3.000kg Orig. 129'km, 2018
Furgon Fiat Ducato 130 L2H2 Euro6 ZGG 3.000kg Orig. 90'km
Fiat Ducato 130 L2H2 Euro6 ZGG 3.000kg Orig. 90'km
2017, 90 634 km, Dizel
Gjermani, Nürnberg
12 850 EUR
Furgon Fiat Ducato 130 L2H2 Euro6 ZGG 3.000kg Orig. 90'km, 2017
Furgon Fiat Ducato 30 2.0 MJT PC-TN L1 H1 FURGONE-NAVI-CRUISE-6 MARCE
Fiat Ducato 30 2.0 MJT PC-TN L1 H1 FURGONE-NAVI-CRUISE-6 MARCE
2018, 110 000 km, Dizel
Itali, SABBIONETA
11 900 EUR
Furgon Fiat Ducato 30 2.0 MJT PC-TN L1 H1 FURGONE-NAVI-CRUISE-6 MARCE, 2018
Furgon FIAT Ducato Fg 33 L1H1 140CV Pack Aire/2 Plazas.
FIAT Ducato Fg 33 L1H1 140CV Pack Aire/2 Plazas.
2021, 10 km, Dizel
Spanjë, Benicarlo
19 800 EUR
Furgon FIAT Ducato Fg 33 L1H1 140CV Pack Aire/2 Plazas., 2021
Furgon FIAT Ducato Maxi 35 L4H3 180CV PACK CLIMA/2 PLAZAS.
FIAT Ducato Maxi 35 L4H3 180CV PACK CLIMA/2 PLAZAS.
2021, 10 km, Dizel
Spanjë, Benicarlo
25 500 EUR
Furgon FIAT Ducato Maxi 35 L4H3 180CV PACK CLIMA/2 PLAZAS., 2021
Furgon Fiat Ducato 2.3JTD
Fiat Ducato 2.3JTD
2007, 192 000 km, Dizel
Lituani, Radviliškis
5 950 EUR
Furgon Fiat Ducato 2.3JTD, 2007
Furgon Fiat Ducato 35 2.3 MJT 140C L1H1 MAXI ALLESTITO+PORTASCALA
Fiat Ducato 35 2.3 MJT 140C L1H1 MAXI ALLESTITO+PORTASCALA
2020, 10 000 km, Dizel
Itali, SABBIONETA
23 500 EUR
Furgon Fiat Ducato 35 2.3 MJT 140C L1H1 MAXI ALLESTITO+PORTASCALA, 2020
Furgon Renault Master Kasten L3H2 TEMPOMAT KLIMA
Renault Master Kasten L3H2 TEMPOMAT KLIMA
2021, 20 km, Dizel
Gjermani, Sangerhausen
23 521 EUR
Furgon Renault Master Kasten L3H2 TEMPOMAT KLIMA, 2021
Furgon FIAT Ducato Maxi 35 L4H3 180CV PACK CLIMA/AUTOMÁTICA/2 PLAZAS.
FIAT Ducato Maxi 35 L4H3 180CV PACK CLIMA/AUTOMÁTICA/2 PLAZAS.
2021, 10 km, Dizel
Spanjë, Benicarlo
27 200 EUR
Furgon FIAT Ducato Maxi 35 L4H3 180CV PACK CLIMA/AUTOMÁTICA/2 PLAZAS., 2021
Furgon Fiat Ducato Fg 35 L4H2 160CV Pack Camper/Android&Carplay
Fiat Ducato Fg 35 L4H2 160CV Pack Camper/Android&Carplay
2021, 10 km, Dizel
Spanjë, Benicarlo
27 000 EUR
Furgon Fiat Ducato Fg 35 L4H2 160CV Pack Camper/Android&Carplay, 2021

Furgon i ri Fiat Ducato 30L L1H1 Kasten 2.3 MJet 120 Euro 6D-Temp

Marka FIAT
Modeli Ducato
Viti i prodhimit 2021
E re
Pesha bruto 3 000 kg
Gjerësia 2 050 mm
Lartësia 2 254 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Sllovenia, Škofja Loka
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 287 cc
 • rendimenti i fuqisë: 120 hp (89 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 2 670 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 870 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 662 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 8 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • derë rrëshqitëse
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
Pjesë shtesë
 • asistenti i parkimit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Fiat Ducato 30L L1H1 Kasten 2.3 MJet 120 Euro 6D-Temp

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.