Furgona FORD

Rezultate të gjetura: 117

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Furgona
 • Marka (1)
  FORD
 • Modeli
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon Ford Transit 300 l 2.2tdci l3 h3
11
Furgon
Ford Transit 300 l 2.2tdci l3 h3
Kleyn Vans B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 212586 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 125 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 2899 kg
6 950  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Ford Transit Custom 2.2 TDCi (125 HK) 310 L2 Combi
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Ford Transit Custom 2.2 TDCi (125 HK) 310 L2 Combi
MKauto.lt
Lituani
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 183000 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
9 850  EUR
Online: 1d
Furgon Ford Transit Connect
20
Furgon
Ford Transit Connect
MKauto.lt
Lituani
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 41000 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 99 hp
10 350  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon Ford Transit Custom Sport 185pk Automaat Dubbele cabine Dubbele schuifdeur Navi Camera 3m3 A/C Double cabin Cruise control
1
0
Furgon
Ford Transit Custom Sport 185pk Automaat Dubbele cabine Dubbele schuifdeur Navi Camera 3m3 A/C Double cabin Cruise control
BAS World
Holandë
E re
Kilometrazhi: 15 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 5
Rendimenti i fuqisë: 185 hp
34 900  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Ford Transit 2.0 TDCI L3-H2 Trend Airco Navi Cruise PDC AHK
20
Furgon
Ford Transit 2.0 TDCI L3-H2 Trend Airco Navi Cruise PDC AHK
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 194629 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 105 hp
Ngarkesa e dobishme: 1194 kg
Pesha bruto: 3365 kg
7 950  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Ford Transit Custom 2.0 TDCI Aut. L1-H1 Airco Camera Navi SHZ
20
Furgon
Ford Transit Custom 2.0 TDCI Aut. L1-H1 Airco Camera Navi SHZ
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 127245 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 131 hp
Ngarkesa e dobishme: 868 kg
Pesha bruto: 3000 kg
10 750  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Ford Transit Custom 270 2.0 TDCI L1H1 Limited Airco Cruise
12
Furgon
Ford Transit Custom 270 2.0 TDCI L1H1 Limited Airco Cruise
BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 92096 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
16 950  EUR
Online: 2d
Furgon Ford Transit
14
Furgon
Ford Transit
Troostwijk Auctions
Belgjikë
Kilometrazhi: 192249 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
1 250  EUR
Ankandi
Online: 2d
Furgon Ford Transit 260S 2.2 TDCI Economy Edition / L2 H1 / Airco / APK TUV 02-22
17
Furgon
Ford Transit 260S 2.2 TDCI Economy Edition / L2 H1 / Airco / APK TUV 02-22
Kuijpers Trading B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 388635 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 86 hp
Ngarkesa e dobishme: 980 kg
Pesha bruto: 2600 kg
3 490  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Furgon Ford Transit side dammage bosse
12
Furgon
Ford Transit side dammage bosse
Smeets & Zonen NV
Belgjikë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 383701 km
7 250  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Furgon Ford Transit Custom Sport 185pk L1H1 Automaat DC Navi Camera LED PDC 3m3 A/C Double cabin Cruise control
1
20
Furgon
Ford Transit Custom Sport 185pk L1H1 Automaat DC Navi Camera LED PDC 3m3 A/C Double cabin Cruise control
BAS World
Holandë
E re
Kilometrazhi: 12 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 5
Rendimenti i fuqisë: 185 hp
Pesha bruto: 3200 kg
34 850  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Furgon Ford Courier / Connect TDCI 3 zits Airco Cruisecontrol Ambiente
20
Furgon
Ford Courier / Connect TDCI 3 zits Airco Cruisecontrol Ambiente
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 143095 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 97 hp
Ngarkesa e dobishme: 772 kg
Pesha bruto: 2235 kg
8 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Ford Connect / Courier TDCI 3 zits Airco Cruisecontrol Ambiente
20
Furgon
Ford Connect / Courier TDCI 3 zits Airco Cruisecontrol Ambiente
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 143095 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 97 hp
Ngarkesa e dobishme: 772 kg
Pesha bruto: 2235 kg
8 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Ford Transit 140Pk 6 Pers. Hiab 025 Laadkraan 3x Uitschuif 2800 Kg Trekaak DC 350L
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Ford Transit 140Pk 6 Pers. Hiab 025 Laadkraan 3x Uitschuif 2800 Kg Trekaak DC 350L
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2008
Kilometrazhi: 179463 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 141 hp
Ngarkesa e dobishme: 1430 kg
Pesha bruto: 3500 kg
10 900  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon FORD TRANSIT CONNECT
20
Furgon
FORD TRANSIT CONNECT
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Spanjë
Viti i prodhimit: 2002
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 4d
Furgon FORD FIESTA 4x2
20
Furgon
FORD FIESTA 4x2
Ritchie Bros. Auctioneers France
Francë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 73838 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 4d
Furgon FORD TRANSIT CONNECT
20
Furgon
FORD TRANSIT CONNECT
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Spanjë
Viti i prodhimit: 2005
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 4d
Furgon 2017 Ford Transit 350
20
Furgon
2017 Ford Transit 350
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 143768 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 5d
Furgon 2013 Ford Transit Custom 290
20
Furgon
2013 Ford Transit Custom 290
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 250976 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 8d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Ford Transit 260s FS DC125 LR 4,23
19
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Ford Transit 260s FS DC125 LR 4,23
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2004
Kilometrazhi: 247614 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 3
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
Ngarkesa e dobishme: 703 kg
150  EUR
Ankandi
Online: 9d
Faqja 1 e 6
Rezultate të gjetura: 117
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.