Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon Ford Transit Custom 2.0 130 trend long

furgon Ford Transit Custom 2.0 130 trend long

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Ford Transit Custom 2.0 130 trend long

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaFORD
ModeliTransit Custom 2.0 130 trend long
ID283838
Viti i prodhimit2017
Kilometrazhi171375 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë01.05.2017
Pesha neto2030 kg
Pesha bruto3140 kg
Ngarkesa e dobishme1110 kg
Gjatësia6500 mm
Gjerësia1940 mm
Lartësia2000 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 1
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë131 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
ASR
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Baza e rrotës3300 mm
Frenatdisku
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës2850 mm
Gjerësia e ngarkesës1720 mm
Lartësia e ngarkesës1380 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve3

Përshkrimi

More options and accessories * Coloured windows * Partition Remarks Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Own weight: 2030 kg, Gross vehicle weight: 3140 kg, Towing bracket, Suspension type: coil spring suspension, Cabin type: single cabin, Cruise control, Airconditioning, Number of airbags: 1, Parking assistance: Front and back, Coloured windows, Electric windows, Electric mirrors, Partition, Drivers position: Left hand drive, Color: white, Engine capacity: 96 Kw (129 Hp), Fuel type: diesel, Gearbox kind: Manual, Number of Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Build kind: Medium length - Standard roof, Woodlined box, Sidedoors: 1, Back doors: Double door, Number of seats: 3, Seat cover: cloth, lang, airco, trekhaak, Sparewheel, Spare tire profile: 7 mm More information Number of doors: 1 Cab: day Height of cargo floor: 52 cm Technical condition: good Visual appearance: good Number of keys: 1 VAT/margin: VAT deductible Registration number: 00-00-DK Dealer information Why buy at Kleyn Vans? The choice is easy! Kleyn Vans is one of the largest independent traders of used vans in the world. You can choose from a continually changing stock of 600 used vehicles. Our range includes all European and Asian brands, model years and price categories. You will always find the vehicle you want for the right price! Kleyn Vans offers: • Sharp prices • Good service • Fast changing, big stock! • Always sure about the quality! • Trading expertise you can trust! • Professional technical service. • Guidance at import and transport. • License plates quickly arranged. • And more… Visit our website at: www.kleynvans.com and check out our complete stock and special offers!

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.