Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon, kamioncine dopio kabinë Ford Transit Custom 2.0 lang l2 dc dubbelcab

furgon, kamioncine dopio kabinë Ford Transit Custom 2.0 lang l2 dc dubbelcab

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon, kamioncine dopio kabinë Ford Transit Custom 2.0 lang l2 dc dubbelcab

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaFORD
ModeliTransit Custom 2.0 lang l2 dc dubbelcab
ID280171
Viti i prodhimit2017
Kilometrazhi196112 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë01.11.2017
Pesha neto2031 kg
Pesha bruto3140 kg
Ngarkesa e dobishme1109 kg
Gjatësia5600 mm
Gjerësia1900 mm
Lartësia2000 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja1995 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë131 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
ASR
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Akset e drejtimit
Baza e rrotës3300 mm
Frenatdisku
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës1800 mm
Gjerësia e ngarkesës1720 mm
Lartësia e ngarkesës1380 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë dopio
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve6

Përshkrimi

More options and accessories * Coloured windows * Partition Remarks Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Loading Capacity: 1109 kg, Own weight: 2031 kg, Gross vehicle weight: 3140 kg, Unbraked towing capacity: 750 kg, Braked towing capacity, center axle: 2550 kg, Towing bracket, Suspension type: spring suspension, Cabin type: single cabin, Cruise control, Airconditioning, Number of airbags: 1, Parking assistance: Front and back, Coloured windows, Electric windows, Electric mirrors, Partition, Drivers position: Left hand drive, Color: white, Engine capacity: 96 Kw (129 Hp), Fuel type: diesel, Euro: 6, Distribution type: Timing chain, Gearbox kind: Manual, Number of Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Build kind: Medium length - Standard roof, Woodlined box, Sidedoors: 1, Side windows: 2, Back doors: Double door, Number of seats: 6, Seats configuration: 3+3, Seat cover: cloth, Lang L2 DC Dubbelcabine Airco Achterdeuren Org NL More information Number of doors: 1 Cab: day Height of cargo floor: 52 cm APK (MOT): tested until 11/2021 Technical condition: good Visual appearance: good Number of keys: 1 VAT/margin: VAT deductible Registration number: V-795-NB Dealer information Why buy at Kleyn Vans? The choice is easy! Kleyn Vans is one of the largest independent traders of used vans in the world. You can choose from a continually changing stock of 600 used vehicles. Our range includes all European and Asian brands, model years and price categories. You will always find the vehicle you want for the right price! Kleyn Vans offers: • Sharp prices • Good service • Fast changing, big stock! • Always sure about the quality! • Trading expertise you can trust! • Professional technical service. • Guidance at import and transport. • License plates quickly arranged. • And more… Visit our website at: www.kleynvans.com and check out our complete stock and special offers!

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.