Furgon Ford Transit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk

picture_as_pdf

17 950 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Furgon

Viti

2018

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 183 66......

Botuar: 8m 26d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaFORD
ModeliTransit Custom 2.0 tdci l1h1 130pk
Numri i referencës290199
Viti i prodhimit2018
Kilometrazhi169172 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë01.11.2018
Pesha neto1987 kg
Pesha bruto3000 kg
Ngarkesa e dobishme1013 kg
Gjatësia5000 mm
Gjerësia1950 mm
Lartësia2000 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja1995 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë131 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Baza e rrotës2930 mm
Frenatdisku
ABS
Goma dyshe
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës2550 mm
Gjerësia e ngarkesës1780 mm
Lartësia e ngarkesës1410 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve3
Përshkrimi

Additional options and accessories

  • None
  • Partition

Remarks

Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Loading Capacity: 1013 kg, Own weight: 1987 kg, Gross vehicle weight: 3000 kg, Braked towing capacity, center axle: 1940 kg, Suspension type: spring suspension, Cruise control, Airconditioning, Parking heater, Number of airbags: 1, Parking assistance: Front and back, Electric windows, Electric mirrors, Partition, Color: white, maintenance Guide, Heated mirrors, Engine capacity: 96 Kw (129 Hp), Fuel type: diesel, Euro: 6, Gearbox kind: Manual, Number of Gears: 6, Power steering, ABS, Build kind: Standard length - Standard roof, Roof-rack: None, Back doors: Double door, Number of seats: 3, Seat cover: cloth, L1H1 Airco 130PK PDC Achterdeuren 1e Eigenaar, Sparewheel

More information

Cab: day

Height of cargo floor: 55 cm

Technical condition: good

Visual appearance: good

Number of keys: 1

VAT/margin: VAT qualifying

Registration number: VPN75F

Dealer information

Why buy at Kleyn Vans? The choice is easy!

Kleyn Vans is one of the largest independent traders of used vans in the world. You can choose from a continually changing stock of 600 used vehicles. Our range includes all European and Asian brands, model years and price categories. You will always find the vehicle you want for the right price!

Kleyn Vans offers:

• Sharp prices

• Good service

• Fast changing, big stock!

• Always sure about the quality!

• Trading expertise you can trust!

• Professional technical service.

• Guidance at import and transport.

• License plates quickly arranged.

• And more…

Visit our website at: www.kleynvans.com and check out our complete stock and special offers!

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Kleyn Vans B.V.

Kleyn Vans B.V.

4.1 
starstarstarstarstar
location_on

Netherlands, Vuren, The Netherlands

phone_iphone
language

www.kleynvans.com

access_time

Ora lokale e shitësit — 19:13


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Kleyn Vans B.V.

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.