Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon Ford Transit Custom 2.2 tdci 125 trend l1h1,

furgon Ford Transit Custom 2.2 tdci 125 trend l1h1,

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Ford Transit Custom 2.2 tdci 125 trend l1h1,

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaFORD
ModeliTransit Custom 2.2 tdci 125 trend l1h1,
ID281689
Viti i prodhimit2015
Kilometrazhi173874 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë01.12.2015
Pesha neto1838 kg
Pesha bruto2700 kg
Ngarkesa e dobishme862 kg
Gjatësia5100 mm
Gjerësia1900 mm
Lartësia2000 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja2198 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë125 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
ASR
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Akset e drejtimit
Baza e rrotës2930 mm
Frenatdisku
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës2550 mm
Gjerësia e ngarkesës1780 mm
Lartësia e ngarkesës1390 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve3

Përshkrimi

More options and accessories * Coloured windows * Partition Remarks Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Loading Capacity: 862 kg, Own weight: 1838 kg, Gross vehicle weight: 2700 kg, Suspension type: spring suspension, Cabin type: single cabin, Cruise control, Airconditioning, Number of airbags: 2, Rear wiper, Coloured windows, Electric windows, Electric mirrors, Partition, Drivers position: Left hand drive, Color: white, maintenance Guide, Engine capacity: 92 Kw (123 Hp), Fuel type: diesel, Euro: 5, Distribution type: Timing chain, Gearbox kind: Manual, Number of Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Build kind: Standard length - Standard roof, Sidedoors: 1, Back doors: taillift, Workshop equipment, Number of seats: 3, Seat cover: cloth, airco, inrichting, Sparewheel, Spare tire profile: 6 mm More information Number of doors: 1 Cab: day Technical condition: good Visual appearance: good Number of keys: 2 VAT/margin: VAT deductible Registration number: VLB53B Dealer information Why buy at Kleyn Vans? The choice is easy! Kleyn Vans is one of the largest independent traders of used vans in the world. You can choose from a continually changing stock of 600 used vehicles. Our range includes all European and Asian brands, model years and price categories. You will always find the vehicle you want for the right price! Kleyn Vans offers: • Sharp prices • Good service • Fast changing, big stock! • Always sure about the quality! • Trading expertise you can trust! • Professional technical service. • Guidance at import and transport. • License plates quickly arranged. • And more… Visit our website at: www.kleynvans.com and check out our complete stock and special offers!

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.