Furgon i ri Ford Transit Custom TREND Kasten 300 L1H1 2.0TDCi 130

Online: 1m 7d

Marka FORD
Modeli Transit
Viti i prodhimit 2021
Kilometrazhi 3 km
E re
Pesha bruto 3 000 kg
Gjerësia 2 272 mm
Lartësia 2 000 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Sllovenia, Škofja Loka
Telefoni +386 450...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 1 995 cc
 • rendimenti i fuqisë: 131 hp (97 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 2 554 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 775 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 406 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 6 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • derë rrëshqitëse
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
Pjesë shtesë
 • asistenti i parkimit
19450 EUR
19 450
EUR
 • 2 377 179 ALL
 • 22 892 USD

Çmimi neto

Shitësi
INTERLINE d.o.o.
INTERLINE d.o.o. Sllovenia
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:18
19 450
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON
2019, 57 100 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Roksem
29 800 EUR
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON, 2019
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 130
Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 130
2021, 3 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
19 650 EUR
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 130, 2021
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 130
Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 130
2021, 3 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
19 250 EUR
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 130, 2021
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L1H1 2.0TDCi 130
Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L1H1 2.0TDCi 130
2021, 3 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
19 650 EUR
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L1H1 2.0TDCi 130, 2021
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L2H1 2.0TDCi 130
Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L2H1 2.0TDCi 130
2021, 3 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
20 200 EUR
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L2H1 2.0TDCi 130, 2021
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 105
Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 105
2021, 3 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
18 750 EUR
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 280 L1H1 2.0TDCi 105, 2021
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L2H1 2.0TDCi 170
Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L2H1 2.0TDCi 170
2021, 3 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
21 050 EUR
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 320 L2H1 2.0TDCi 170, 2021
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 340 L2H1 2.0TDCi 170
Ford Transit Custom TREND Kasten 340 L2H1 2.0TDCi 170
2021, 3 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
21 200 EUR
Furgon Ford Transit Custom TREND Kasten 340 L2H1 2.0TDCi 170, 2021
Furgon Renault Master L3H2 Kastenwagen 150
Renault Master L3H2 Kastenwagen 150
2021, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
22 250 EUR
Furgon Renault Master L3H2 Kastenwagen 150, 2021
Furgon Renault Master L3H2 Kastenwagen 180
Renault Master L3H2 Kastenwagen 180
2021, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
22 550 EUR
Furgon Renault Master L3H2 Kastenwagen 180, 2021
Furgon Fiat Doblo Cargo City L1H1 1.6 Multijet 105
Fiat Doblo Cargo City L1H1 1.6 Multijet 105
2021, 7 km, Dizel
Sllovenia, Škofja Loka
13 600 EUR
Furgon Fiat Doblo Cargo City L1H1 1.6 Multijet 105, 2021
Furgon Ford Transit Custom 2.2 tdci 125 trend l1h1,
Ford Transit Custom 2.2 tdci 125 trend l1h1,
2015, 173 874 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
10 990 EUR
Furgon Ford Transit Custom 2.2 tdci 125 trend l1h1,, 2015
Furgon Ford Transit Custom 2.0 130 trend long
Ford Transit Custom 2.0 130 trend long
2017, 171 375 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
13 750 EUR
Furgon Ford Transit Custom 2.0 130 trend long, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.