Furgon Hyundai H 300 CRDI VGT

picture_as_pdf

4 650 EUR

Tipi

Furgon

Viti

2008

Shteti

Greqi

Telefoni

+30 0 210 ......

Botuar: 1d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaHYUNDAI
Viti i prodhimit2008
Kilometrazhi273000 km
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 4
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë168 hp
Kutia e marshevemanuale
Përshkrimi
  • BTW: VAT

Transmission type : Manual

Colour : White

Wheelbase : 320 cm.

Number of seats : 6

HYUNDAI H 300 CRDI VGT DIESEL DOUBLE CABIN VERY GOOD CONDITION!!! Read full description

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

ErmisTrucks co

ErmisTrucks co

5.0 
starstarstarstarstar
location_on

Greece, Aspropyrgos - Athens, Greece

phone_iphone
language

www.ermistrucks.gr

access_time

Ora lokale e shitësit — 18:09

Personat e kontaktit
George Tsiavos

George Tsiavos

English, Ελληνικά

+30 694790...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit ErmisTrucks co

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.