Furgona IVECO

Rezultate të gjetura: 193

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Furgona
 • Marka (1)
  IVECO
 • Modeli
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon IVECO Daily Chasis Cabina 160CV
13
Furgon
IVECO Daily Chasis Cabina 160CV
AUTOLICA CARROZADOS
Spanjë
E re
Viti i prodhimit: 2021
Kilometrazhi: 10 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 160 hp
26 000  EUR
Çmimi neto
Me TVSH 21%
Online: 8d
Furgon Iveco Daily 50 C 15 3.0 ltr ac 150 pk!
11
Furgon
Iveco Daily 50 C 15 3.0 ltr ac 150 pk!
Kleyn Vans B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 206103 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 145 hp
Ngarkesa e dobishme: 2636 kg
Pesha bruto: 5200 kg
12 950  EUR
Çmimi neto
Online: 7orë 19min
Furgon Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 SCHWINGS. NAVI LED
20
Furgon
Iveco Daily Kasten L4H2 35S18 SCHWINGS. NAVI LED
RM Automobile M.Reis
Gjermani
Viti i prodhimit: 2021
Kilometrazhi: 20 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 179 hp
33 605  EUR
Çmimi neto
Online: 12orë 16min
Furgon IVECO Daily 35S14 V Euro6
4
Furgon
IVECO Daily 35S14 V Euro6
IVECO NEDERLAND B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 33500 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 135 hp
Pesha bruto: 3500 kg
20 000  EUR
Çmimi neto
Online: 19orë 12min
Furgon Iveco Daily 50C18 3.0D L4/H3 MAXI Euro 4
20
Furgon
Iveco Daily 50C18 3.0D L4/H3 MAXI Euro 4
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 265508 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 177 hp
10 950  EUR
Online: 22orë 15min
Furgon, kamioncine dopio kabinë Iveco Daily 3.0 D 35C15 DUBBELE CABINE 6 ZITS AIRCO GVW 3500 KG
18
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Iveco Daily 3.0 D 35C15 DUBBELE CABINE 6 ZITS AIRCO GVW 3500 KG
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 143478 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 145 hp
11 450  EUR
Çmimi neto
Online: 22orë 17min
Furgon IVECO DAILY 35C12
4
Furgon
IVECO DAILY 35C12
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 170960 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 113 hp
2 426  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon IVECO DAILY 35C13
20
Furgon
IVECO DAILY 35C13
Ritchie Bros. Auctioneers France
Francë
Viti i prodhimit: 2004
Kilometrazhi: 229479 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 1d
Furgon IVECO DAILY 35C12
20
Furgon
IVECO DAILY 35C12
Ritchie Bros. Auctioneers France
Francë
Viti i prodhimit: 2003
Kilometrazhi: 228865 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 1d
Furgon Iveco Daily 35S14NV L2-H2 CNG Aardgas Airco
18
Furgon
Iveco Daily 35S14NV L2-H2 CNG Aardgas Airco
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 242350 km
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 136 hp
Ngarkesa e dobishme: 500 kg
Pesha bruto: 3088 kg
11 750  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Iveco Daily 35S18 L3H2 180pk Automaat LED ACC Lane Departure Navi Camera LM Velgen 16m3 A/C
1
20
Furgon
Iveco Daily 35S18 L3H2 180pk Automaat LED ACC Lane Departure Navi Camera LM Velgen 16m3 A/C
BAS World
Holandë
E re
Viti i prodhimit: 2021
Kilometrazhi: 17 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 180 hp
Ngarkesa e dobishme: 1014 kg
Pesha bruto: 3500 kg
37 400  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Iveco Daily 35S21 3.0 210PK 3500kg trekgewicht Navi Camera Airco Cruise 12m3 A/C Cruise control
1
20
Furgon
Iveco Daily 35S21 3.0 210PK 3500kg trekgewicht Navi Camera Airco Cruise 12m3 A/C Cruise control
BAS World
Holandë
E re
Viti i prodhimit: 2021
Kilometrazhi: 22 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 210 hp
Ngarkesa e dobishme: 1070 kg
Pesha bruto: 3500 kg
37 700  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon IVECO DAILY 35S18 16M3
9
Furgon
IVECO DAILY 35S18 16M3
Automoción La Junquera, SL
Spanjë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 38353 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 180 hp
Ngarkesa e dobishme: 844 kg
Pesha bruto: 3500 kg
23 500  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon IVECO Daily 35S13 12M3
14
Furgon
IVECO Daily 35S13 12M3
Automoción La Junquera, SL
Spanjë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 144964 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 128 hp
15 000  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Iveco Daily 35S16 L3H2 160pk Automaat Airco Bluetooth 16m3 A/C
1
20
Furgon
Iveco Daily 35S16 L3H2 160pk Automaat Airco Bluetooth 16m3 A/C
BAS World
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 105342 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 160 hp
Ngarkesa e dobishme: 1180 kg
Pesha bruto: 3500 kg
20 400  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Iveco Daily 35C15 3.0 150pk L2H2 Trekhaak Imperial Airco 12m3 A/C Towbar
1
20
Furgon
Iveco Daily 35C15 3.0 150pk L2H2 Trekhaak Imperial Airco 12m3 A/C Towbar
BAS World
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 147606 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 150 hp
Ngarkesa e dobishme: 933 kg
Pesha bruto: 3500 kg
17 400  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Furgon Iveco Daily 35S16 L2H2 LED AHK MFL SCHWINGS. TEMPOMAT
20
Furgon
Iveco Daily 35S16 L2H2 LED AHK MFL SCHWINGS. TEMPOMAT
RM Automobile M.Reis
Gjermani
Viti i prodhimit: 2021
Kilometrazhi: 20 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 156 hp
30 244  EUR
Çmimi neto
Online: 3d
Furgon 2015 Iveco Daily 35S13
20
Furgon
2015 Iveco Daily 35S13
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 99972 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 3d
Furgon Iveco Daily 35C15 Dubbellucht L2/H2 107KW/145Pk 3500 Kg trekgewicht
20
Furgon
Iveco Daily 35C15 Dubbellucht L2/H2 107KW/145Pk 3500 Kg trekgewicht
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 121764 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 145 hp
Ngarkesa e dobishme: 1275 kg
Pesha bruto: 3500 kg
17 900  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Iveco Daily 35C13D DC Kipper 7 Persoons 3500 Kg trekgewicht Dubbelcabine Kiepwagen
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Iveco Daily 35C13D DC Kipper 7 Persoons 3500 Kg trekgewicht Dubbelcabine Kiepwagen
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 159964 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 126 hp
Ngarkesa e dobishme: 885 kg
Pesha bruto: 3500 kg
18 400  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Iveco Daily 35S14V 2.3 L2/H2 - 140 Pk - 36772 Km -Airco 3500 Kg trekgewicht
20
Furgon
Iveco Daily 35S14V 2.3 L2/H2 - 140 Pk - 36772 Km -Airco 3500 Kg trekgewicht
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 36772 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 136 hp
Ngarkesa e dobishme: 1265 kg
Pesha bruto: 3500 kg
21 250  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Faqja 1 e 10
Rezultate të gjetura: 193
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.