Furgon Iveco Daily 35C16A8V

Online: 3m

Marka IVECO
Modeli Daily 35C16A8V
ID D12567
Viti i prodhimit 2018
Kilometrazhi 38 881 km
Data e regjistrimit të parë 01.07.2018
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 873 kg
Vendndodhja Gjermani, D-31137 Hildesheim
Telefoni +49 5121...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 156 hp (116 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 680 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 800 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 900 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 16.00 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner

Shitësi
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim
IVECO MAGIRUS AG - Zentrale Hildesheim Gjermani
I besueshëm
I IVECO shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
23:04
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.