Oferta të ngjashme

Furgon IVECO Daily 35S16A8V Euro6 Klima AHK ZV
IVECO Daily 35S16A8V Euro6 Klima AHK ZV
2017, 71 102 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Furgon IVECO Daily 35S16A8V Euro6 Klima AHK ZV, 2017
Furgon IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 42 849 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 89079 Ulm
Furgon IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Furgon IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 41 498 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 89079 Ulm
Furgon IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Furgon IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 40 405 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 89079 Ulm
Furgon IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Furgon IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 48 784 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 89079 Ulm
Furgon IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Furgon IVECO Daily 35C16A8V
IVECO Daily 35C16A8V
2018, 44 105 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, 89079 Ulm
Furgon IVECO Daily 35C16A8V, 2018
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
2018, 73 815 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV, 2018
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
2018, 71 793 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV, 2018
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
2018, 37 584 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV, 2018
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
2018, 103 329 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV, 2018
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
2018, 63 926 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV, 2018
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV
2018, 71 261 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, 4877 AA ETTEN LEUR
Furgon IVECO Daily 35S12A8V Euro6 Klima AHK ZV, 2018

Furgon IVECO Daily 35C16A8V Euro6 Klima ZV

Marka IVECO
Modeli Daily 35C16A8V Euro6 Klima ZV
ID D12567
Viti i prodhimit 2018
Kilometrazhi 38 881 km
VIN ZCFC235B105241127
Data e regjistrimit të parë 01.07.2018
Inspektimi teknik New MOT
Pesha neto 2 627 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 873 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, D-31137 Hildesheim
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 156 hp (116 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
 • gomat: Winter
 • goma rezervë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 4 680 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 800 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 900 mm
 • vëllimi i ngarkesës: 16 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • derë rrëshqitëse
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • airbeg-et
 • radio
 • CD
 • MP3
 • bluetooth
 • mikrofon
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon IVECO Daily 35C16A8V Euro6 Klima ZV

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": furgon IVECO Daily 35C16A8V Euro6 Klima ZV

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.