Furgon Iveco Daily 35S17 3.0 170PK Automaat Standkachel L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control

Online: 1m 1d

Marka IVECO
Modeli Daily 35S17 3.0 170PK Automaat Standkachel L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
ID 70112361
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 102 641 km
Data e regjistrimit të parë 05.01.2017
Pesha neto 2 496 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 1 004 kg
Gjatësia 7 230 mm
Gjerësia 2 000 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Veghel
Telefoni +31 413 7...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 998 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 170 hp (126 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 3 520 mm
 • frenat: disku
 • gomat e përparme: 235/65 R16, 9 mm
 • gomat e pasme: 235/65 R16, Links außen: 5 mm, Rechts außen: 7 mm
 • goma rezervë
 • bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 540 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 800 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 900 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • modeli i kabinës: Enkel
 • çikriku
 • drita kundër mjegullës
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
 • radio
 • MP3
 • bluetooth
 • kompjuter bordi
Pajisja
 • pajisje: vinç
21900 EUR
21 900
EUR
 • 2 661 047 ALL
 • 24 143 USD

Çmimi neto

Lizingu

BAS Trucks B.V.
Shitësi
BAS Trucks B.V.
Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
22:54
21 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Furgon Iveco Daily 35S17 3.0L 170pk Hi Matic Automaat Luchtvering Airco L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35S17 3.0L 170pk Hi Matic Automaat Luchtvering Airco L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
2015, 118 913 km, 2-aks
Holandë, Veghel
17 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35S17 3.0L 170pk Hi Matic Automaat Luchtvering Airco L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control, 2015
Furgon Iveco Daily 35C17 3.0 170pk Airco Cruise 3.500kg trekhaak L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35C17 3.0 170pk Airco Cruise 3.500kg trekhaak L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
2015, 94 149 km, 2-aks
Holandë, Veghel
20 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35C17 3.0 170pk Airco Cruise 3.500kg trekhaak L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control, 2015
Furgon Iveco Daily 35S21 3.0 210pk Hi-Matic Automaat Topstaat!! L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35S21 3.0 210pk Hi-Matic Automaat Topstaat!! L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
2017, 82 149 km, 2-aks
Holandë, Veghel
27 900 EUR
Furgon Iveco Daily 35S21 3.0 210pk Hi-Matic Automaat Topstaat!! L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control, 2017
Furgon Iveco Daily 35S21 3.0 210pk 3.500kg Trekgewicht Airco Cruise L2H2 10m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35S21 3.0 210pk 3.500kg Trekgewicht Airco Cruise L2H2 10m3 A/C Towbar Cruise control
2013, 142 023 km, 2-aks
Holandë, Veghel
12 900 EUR
Furgon Iveco Daily 35S21 3.0 210pk 3.500kg Trekgewicht Airco Cruise L2H2 10m3 A/C Towbar Cruise control, 2013
Furgon Iveco Daily 35S18 3.0L 180pk DC Doka Camera Airco Cruise L3H2 12m3 A/C Double cabin Cruise control
Iveco Daily 35S18 3.0L 180pk DC Doka Camera Airco Cruise L3H2 12m3 A/C Double cabin Cruise control
2017, 86 805 km, 2-aks
Holandë, Veghel
22 900 EUR
Furgon Iveco Daily 35S18 3.0L 180pk DC Doka Camera Airco Cruise L3H2 12m3 A/C Double cabin Cruise control, 2017
Furgon Iveco Daily 35S18 Nieuw Airco Cruise L3H2 3.0 180PK L3H2 16m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S18 Nieuw Airco Cruise L3H2 3.0 180PK L3H2 16m3 A/C Cruise control
2019, 91 km, 2-aks
Holandë, Veghel
26 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35S18 Nieuw Airco Cruise L3H2 3.0 180PK L3H2 16m3 A/C Cruise control, 2019
Furgon Iveco Daily 35S16 160PK Nieuw 3 Zits Cruise Control L3H2 16m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S16 160PK Nieuw 3 Zits Cruise Control L3H2 16m3 A/C Cruise control
2019, 18 km, 2-aks
Holandë, Veghel
25 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35S16 160PK Nieuw 3 Zits Cruise Control L3H2 16m3 A/C Cruise control, 2019
Furgon Iveco Daily 35C16 160pk Hi Matic Automaat Airco Cruise 3.500kg Trekhaak L3H2 16m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35C16 160pk Hi Matic Automaat Airco Cruise 3.500kg Trekhaak L3H2 16m3 A/C Cruise control
2017, 86 491 km, 2-aks
Holandë, Veghel
21 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35C16 160pk Hi Matic Automaat Airco Cruise 3.500kg Trekhaak L3H2 16m3 A/C Cruise control, 2017
Furgon Iveco Daily 35S18 Nieuw Airco Cruise L4H2 3.0 180PK L4H2 16m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S18 Nieuw Airco Cruise L4H2 3.0 180PK L4H2 16m3 A/C Cruise control
2019, 93 km, 2-aks
Holandë, Veghel
26 900 EUR
Furgon Iveco Daily 35S18 Nieuw Airco Cruise L4H2 3.0 180PK L4H2 16m3 A/C Cruise control, 2019
Furgon Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Navi Camera Luchtvering 3.5T Trekhaak L2H2 11m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Navi Camera Luchtvering 3.5T Trekhaak L2H2 11m3 A/C Towbar Cruise control
2015, 55 988 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Veghel
19 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Navi Camera Luchtvering 3.5T Trekhaak L2H2 11m3 A/C Towbar Cruise control, 2015
Furgon Iveco Daily 35S16 Airco Cruise control 3 Zits Nieuw L3H2 16m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S16 Airco Cruise control 3 Zits Nieuw L3H2 16m3 A/C Cruise control
2019, 18 km, 2-aks
Holandë, Veghel
27 900 EUR
Furgon Iveco Daily 35S16 Airco Cruise control 3 Zits Nieuw L3H2 16m3 A/C Cruise control, 2019
Furgon Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Airco Cruise PDC 3.500kg Trekgewicht L2H2 11m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Airco Cruise PDC 3.500kg Trekgewicht L2H2 11m3 A/C Cruise control
2015, 148 902 km, 2-aks
Holandë, Veghel
14 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35S15 3.0 150pk Airco Cruise PDC 3.500kg Trekgewicht L2H2 11m3 A/C Cruise control, 2015

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.