Oferta të ngjashme

Furgon Iveco Daily 35S18 3.0 180PK Automaat L2H2 Airco Cruise 3500kg trekgewicht L2H2 12m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S18 3.0 180PK Automaat L2H2 Airco Cruise 3500kg trekgewicht L2H2 12m3 A/C Cruise control
2017, 156 056 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
16 700 EUR
Furgon Iveco Daily 35S18 3.0 180PK Automaat L2H2 Airco Cruise 3500kg trekgewicht L2H2 12m3 A/C Cruise control, 2017
Furgon Iveco Daily 35S13 Automaat 3500kg trekgewicht Camera Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S13 Automaat 3500kg trekgewicht Camera Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control
2016, 110 201 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
14 500 EUR
Furgon Iveco Daily 35S13 Automaat 3500kg trekgewicht Camera Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control, 2016
Furgon Iveco Daily 35S16 Automaat Luchtvering Airco Cruise Camera L2H2 11m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S16 Automaat Luchtvering Airco Cruise Camera L2H2 11m3 A/C Cruise control
2017, 99 671 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
19 700 EUR
Furgon Iveco Daily 35S16 Automaat Luchtvering Airco Cruise Camera L2H2 11m3 A/C Cruise control, 2017
Furgon Iveco Daily 35S17 3.0 170PK Automaat Imperiaal 3500kg trekhaak Camera Navi L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35S17 3.0 170PK Automaat Imperiaal 3500kg trekhaak Camera Navi L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control
2015, 107 213 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
17 600 EUR
Furgon Iveco Daily 35S17 3.0 170PK Automaat Imperiaal 3500kg trekhaak Camera Navi L2H2 12m3 A/C Towbar Cruise control, 2015
Furgon Iveco Daily 35S18 3.0 180PK 8-Traps Automaat Airco Cruise 3500kg trekgewicht L3H2 15m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S18 3.0 180PK 8-Traps Automaat Airco Cruise 3500kg trekgewicht L3H2 15m3 A/C Cruise control
2018, 67 971 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
19 900 EUR
Furgon Iveco Daily 35S18 3.0 180PK 8-Traps Automaat Airco Cruise 3500kg trekgewicht L3H2 15m3 A/C Cruise control, 2018
Furgon Iveco Daily 35C14 Automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35C14 Automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control
2017, 93 019 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
17 800 EUR
Furgon Iveco Daily 35C14 Automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control, 2017
Furgon Iveco Daily 35C14 Automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35C14 Automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control
2018, 37 345 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
18 400 EUR
Furgon Iveco Daily 35C14 Automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 11m3 A/C Cruise control, 2018
Furgon Iveco Daily 35S18 3.0 Automaat 3500kg trekhaak Airco Cruise PDC L3H2 15m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35S18 3.0 Automaat 3500kg trekhaak Airco Cruise PDC L3H2 15m3 A/C Towbar Cruise control
2016, 60 233 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
19 700 EUR
Furgon Iveco Daily 35S18 3.0 Automaat 3500kg trekhaak Airco Cruise PDC L3H2 15m3 A/C Towbar Cruise control, 2016
Furgon Iveco Daily 35S13 Automaat Airco Cruise Achteruitrijcamera L2H2 11m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35S13 Automaat Airco Cruise Achteruitrijcamera L2H2 11m3 A/C Cruise control
2016, 86 062 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
14 900 EUR
Furgon Iveco Daily 35S13 Automaat Airco Cruise Achteruitrijcamera L2H2 11m3 A/C Cruise control, 2016
Furgon Iveco Daily 35C14 Automaat Airco Cruise 3500kg trekgewicht L2LH2 12m3 A/C Cruise control
Iveco Daily 35C14 Automaat Airco Cruise 3500kg trekgewicht L2LH2 12m3 A/C Cruise control
2018, 48 874 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
19 300 EUR
Furgon Iveco Daily 35C14 Automaat Airco Cruise 3500kg trekgewicht L2LH2 12m3 A/C Cruise control, 2018
Furgon Iveco Daily 35C14 8-traps automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 A/C Cruise control
Iveco Daily 35C14 8-traps automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 A/C Cruise control
2018, 57 456 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
19 200 EUR
Furgon Iveco Daily 35C14 8-traps automaat L2H2 3500kg trekgewicht Airco Cruise L2H2 A/C Cruise control, 2018
Furgon Iveco Daily 35S21 3.0 210PK 8-Traps Automaat Trekhaak Standkachel Camera L3H2 15m3 A/C Towbar Cruise control
Iveco Daily 35S21 3.0 210PK 8-Traps Automaat Trekhaak Standkachel Camera L3H2 15m3 A/C Towbar Cruise control
2016, 64 885 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
22 800 EUR
Furgon Iveco Daily 35S21 3.0 210PK 8-Traps Automaat Trekhaak Standkachel Camera L3H2 15m3 A/C Towbar Cruise control, 2016

Furgon Iveco Daily 35S18 3.0L 180pk Automaat Navi Camera 3500kg trekvermogen L2H2 11m3 A/C Cruise control

Marka IVECO
Modeli Daily 35S18 3.0L 180pk Automaat Navi Camera 3500kg trekvermogen L2H2 11m3 A/C Cruise control
ID 70112190
Viti i prodhimit 2017
Kilometrazhi 42 306 km
Data e regjistrimit të parë 15.09.2017
Pesha neto 2 402 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 1 098 kg
Gjatësia 5 650 mm
Gjerësia 2 000 mm
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Veghel
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 998 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 180 hp (134 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 3 520 mm
 • frenat: disku
 • goma rezervë
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 130 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 740 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 900 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • modeli i kabinës: Enkel
 • çikriku
 • dritare me rrymë
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • radio
 • MP3
 • bluetooth
 • sistemi i lundrimit
 • lëkurë
Pajisja
 • pajisje: vinç
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Iveco Daily 35S18 3.0L 180pk Automaat Navi Camera 3500kg trekvermogen L2H2 11m3 A/C Cruise control

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": furgon Iveco Daily 35S18 3.0L 180pk Automaat Navi Camera 3500kg trekvermogen L2H2 11m3 A/C Cruise control

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.