Furgona MERCEDES-BENZ

Rezultate të gjetura: 487

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Furgona
 • Marka (1)
  MERCEDES-BENZ
 • Modeli
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI
16
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI
SCHOTS MACHINERY B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 196785 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 187 hp
14 800  EUR
Online: 9d
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 514 514
13
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 514 514
Auto Viger
Belgjikë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 70246 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 140 hp
Ngarkesa e dobishme: 780 kg
Pesha bruto: 3500 kg
23 000  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 316 CDI "MAXI"
16
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 316 316 CDI "MAXI"
Auto Viger
Belgjikë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 52953 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 160 hp
Ngarkesa e dobishme: 915 kg
Pesha bruto: 3500 kg
26 500  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Mercedes-Benz 316 CDI Sprinter
5
Furgon
Mercedes-Benz 316 CDI Sprinter
Issleib-Nutzfahrzeuge
Gjermani
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 78000 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
11 900  EUR
Online: 21d
Furgon Mercedes-Benz Vito 114 CDI Maxi XXL Luxe uitvoering
20
Furgon
Mercedes-Benz Vito 114 CDI Maxi XXL Luxe uitvoering
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 165459 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 136 hp
16 950  EUR
Çmimi neto
Online: 4orë 43min
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 314 Kasten L2H1 HOLZBODEN KLIMA
20
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 314 Kasten L2H1 HOLZBODEN KLIMA
RM Automobile M.Reis
Gjermani
Viti i prodhimit: 2020
Kilometrazhi: 20 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 143 hp
Pesha bruto: 3500 kg
27 723  EUR
Çmimi neto
Online: 12orë 56min
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 314 L4H2 TEMPOMAT KAMERA MFL
20
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 314 L4H2 TEMPOMAT KAMERA MFL
RM Automobile M.Reis
Gjermani
Viti i prodhimit: 2021
Kilometrazhi: 20 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 143 hp
Pesha bruto: 3500 kg
32 765  EUR
Çmimi neto
Online: 12orë 57min
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI 3.0 V6 Maxi L3H2 EURO 6 123.000 KM
1
20
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI 3.0 V6 Maxi L3H2 EURO 6 123.000 KM
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 123959 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 190 hp
22 950  EUR
Çmimi neto
Online: 21orë 39min
Furgon, kamioncine dopio kabinë Mercedes-Benz Vito 119 CDI/ DC/ Maxi L3 / Xenon/ Navi/ Full
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Mercedes-Benz Vito 119 CDI/ DC/ Maxi L3 / Xenon/ Navi/ Full
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 186245 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 190 hp
24 950  EUR
Çmimi neto
Online: 22orë 51min
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 310 CDI L3H2 Maxi Automaat Airco Euro 5 M
20
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 310 CDI L3H2 Maxi Automaat Airco Euro 5 M
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 192655 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 95 hp
14 950  EUR
Çmimi neto
Online: 22orë 55min
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI/ L3H2/ MAXI/ Airco/ EURO6
1
20
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI/ L3H2/ MAXI/ Airco/ EURO6
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 358828 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 190 hp
18 950  EUR
Online: 23orë 3min
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI BlueTEC L3H2 Maxi Euro 6
20
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI BlueTEC L3H2 Maxi Euro 6
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 160980 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 143 hp
18 950  EUR
Çmimi neto
Online: 23orë 51min
Furgon Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Links & Rechts Schuifdeur - Airco 2 Achterdeuren
20
Furgon
Mercedes-Benz Vito 114 CDI L2 Links & Rechts Schuifdeur - Airco 2 Achterdeuren
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 149410 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 136 hp
Ngarkesa e dobishme: 880 kg
Pesha bruto: 2800 kg
16 750  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon Mercedes-Benz Vito 114 CDI LANG 2.2 CDI EURO 6 RWD
20
Furgon
Mercedes-Benz Vito 114 CDI LANG 2.2 CDI EURO 6 RWD
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 68461 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 136 hp
16 950  EUR
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Mercedes-Benz Viano V220 CDI 4x4 DC Pano Luxe uitv. EURO 5G 5 Zits
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Mercedes-Benz Viano V220 CDI 4x4 DC Pano Luxe uitv. EURO 5G 5 Zits
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 224334 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 5
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
16 950  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon Mercedes-Benz Citan LWB 109 CDI 66 KW EURO 6
20
Furgon
Mercedes-Benz Citan LWB 109 CDI 66 KW EURO 6
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 247530 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 90 hp
6 450  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon Mercedes-Benz 500-serie 508 D Vario, closed box. very clean
20
Furgon
Mercedes-Benz 500-serie 508 D Vario, closed box. very clean
M.V.INTERTRADE
Holandë
Viti i prodhimit: 1995
Kilometrazhi: 373524 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 2
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 5080 hp
8 900  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Mercedes-Benz 400-serie 409 brandweer 1978
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Mercedes-Benz 400-serie 409 brandweer 1978
Rumpff Trading V.O.F.
Holandë
Viti i prodhimit: 1978
Kilometrazhi: 14778 km
Karburanti: naftë
Numri i ndenjëseve: 9
Rendimenti i fuqisë: 90 hp
10 850  EUR
Online: 1d
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 3665 Klima AHK Kamera Navi
15
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 3665 Klima AHK Kamera Navi
Stefan Ebert GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 39900 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
Pesha bruto: 3500 kg
21 840  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 3665 Klima AHK Kamera Navi
15
Furgon
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI 3665 Klima AHK Kamera Navi
Stefan Ebert GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 39900 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
Pesha bruto: 3500 kg
21 840  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon MERCEDES-BENZ Vito Mixto 114 CDI, 2,5 To AHK Last Voll
20
Furgon
MERCEDES-BENZ Vito Mixto 114 CDI, 2,5 To AHK Last Voll
Dr. Mann Automobile GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 188145 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 135 hp
Pesha bruto: 2800 kg
18 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon MERCEDES-BENZ Vito Kasten 116 CDI RWD lang
20
Furgon
MERCEDES-BENZ Vito Kasten 116 CDI RWD lang
Dr. Mann Automobile GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 119151 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
Pesha bruto: 2800 kg
18 900  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë MERCEDES-BENZ Vito Mixto 114 CDI, 2,5 To AHK Last Voll
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
MERCEDES-BENZ Vito Mixto 114 CDI, 2,5 To AHK Last Voll
Dr. Mann Automobile GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 188145 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 135 hp
Pesha bruto: 2800 kg
18 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon MERCEDES-BENZ Vito 111 CDI FWD lang Sortimo Werkstatteinbau
20
Furgon
MERCEDES-BENZ Vito 111 CDI FWD lang Sortimo Werkstatteinbau
Dr. Mann Automobile GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 136134 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 114 hp
Pesha bruto: 2800 kg
17 800  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Faqja 1 e 25
Rezultate të gjetura: 487
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.