Furgon Mercedes-Benz Sprinter 209 CDI

picture_as_pdf

5 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Furgon

Viti

2008

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

Botuar: 9d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMERCEDES-BENZ
ModeliSprinter 209 CDI
Numri i referencësM0003313 - 7-VJX-85
Viti i prodhimit2008
Kilometrazhi274204 km
Data e regjistrimit të parë16.10.2008
Pesha neto1976 kg
Pesha bruto2800 kg
Ngarkesa e dobishme824 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 4
Karburantidizel
Zhvendosja2148 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë88 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
Baza e rrotës3670 mm
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës3300 mm
Gjerësia e ngarkesës1780 mm
Lartësia e ngarkesës1970 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve3
Radio
CD
Kompjuter bordi
Përshkrimi

Additional options and accessories * Car kit * Central armrest * Driver's airbag * Remote central locking More information Number of doors: 5 Model year: 2022 Cab: single length/height: L2H2 APK (MOT): tested until 10/2022 General condition: average Number of keys: 1 Registration number: 7-VJX-85

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 22:42

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.