Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON

furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaMERCEDES-BENZ
ModeliSprinter 316 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON
ID21/053
Viti i prodhimit2019
Kilometrazhi57100 km
Gjendjae shkëlqyer
Data e regjistrimit të parë14.05.2019
Pesha neto2586 kg
Pesha bruto3500 kg
Ngarkesa e dobishme914 kg
Gjatësia4300 mm
Gjerësia1780 mm
Lartësia2000 mm
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja2143 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë160 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Pezullimi i aksit të përparmë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Akset e drejtimit
Baza e rrotës4320 mm
Frenatdisku
ABS
Bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
Dyert e pasme
Kabina/pjesa e brendshme
Derë rrëshqitëse
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve3
Ngrohje e ndenjëseve
Radio
MP3
Bluetooth
Sistemi i lundrimit
Pjesë shtesë
Tahografi

Përshkrimi

More options and accessories * 12 volt power supply * Airbags * Climate control * Co-driver's bench * Co-driver's seat * Comfortpakket cabine * DAB radio * Demped driverseat * Digital dashboard * Drink holder * Driver's airbag * ECO start-stopsystem * Electrically operated front windows * Electronic parking brake * Emergency call system * Entry step rear bumper * EURO 6 * Front central armrest * Heated side mirrors * Height adjustable driver's seat * Height adjustable steering wheel * keyless start/go * Lichtsensor * Partition without window * Passenger airbag * Radio with AUX jack * Remote central locking * Termometer outside * Third brake light * Two rear doors * USB poort Remarks Vehicle with coupling hook: 3,5 Ton More information Number of doors: 5 Cab: single APK (MOT): New APK (MOT) upon delivery Technical condition: very good Visual appearance: very good VAT/margin: VAT deductible

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.