Furgon Nissan Kubistar 70.16 1.5 dCi Tekna

Marka NISSAN
ID 64VRB1
Viti i prodhimit 2008
Kilometrazhi 113 215 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 10.05.2008
Pesha neto 1 042 kg
Pesha bruto 1 685 kg
Ngarkesa e dobishme 643 kg
Shpejtësia maks 148 km/orë
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Albert Plesmanweg 69, 3088GB Rotterdam
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 1 461 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 68 hp (50 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe, 5-Gang
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • baza e rrotës: 2 600 mm
 • serbatorët e karburantit: 50L
Kabina/pjesa e brendshme
 • derë rrëshqitëse
 • dritare me rrymë
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 2
 • radio
 • CD
Pjesë shtesë
 • sistemi i alarmit
 • imobilizuesi
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Nissan Kubistar 70.16 1.5 dCi Tekna

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": furgon Nissan Kubistar 70.16 1.5 dCi Tekna

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.