Furgona PEUGEOT

Rezultate të gjetura: 76

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Furgona
 • Marka (1)
  PEUGEOT
 • Modeli
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon Peugeot Expert 2.0 BlueHDI 150 L2-H1 Airco Navi PDC AHK
20
Furgon
Peugeot Expert 2.0 BlueHDI 150 L2-H1 Airco Navi PDC AHK
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 93380 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1460 kg
Pesha bruto: 3100 kg
8 450  EUR
Çmimi neto
Online: 2orë 36min
Furgon PEUGEOT PARTNER
7
Furgon
PEUGEOT PARTNER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2003
Kilometrazhi: 61200 km
Karburanti: naftë
Rendimenti i fuqisë: 59 hp
3 105  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon PEUGEOT EXPERT
10
Furgon
PEUGEOT EXPERT
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 234450 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
2 817  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon PEUGEOT EXPERT
3
Furgon
PEUGEOT EXPERT
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 1998
Kilometrazhi: 173000 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 67 hp
2 835  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon PEUGEOT PARTNER TEPEE
20
Furgon
PEUGEOT PARTNER TEPEE
Ritchie Bros Auctioneers Spain
Spanjë
Viti i prodhimit: 2015
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 1d
Furgon PEUGEOT BOXER
20
Furgon
PEUGEOT BOXER
Ritchie Bros. Auctioneers France
Francë
Viti i prodhimit: 2009
Kilometrazhi: 218895 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 1d
Furgon Peugeot Boxer
13
Furgon
Peugeot Boxer
Smeets & Zonen NV
Belgjikë
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 360704 km
Ngarkesa e dobishme: 1496 kg
Pesha bruto: 3500 kg
3 900  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Furgon Peugeot Boxer 330 2.0 BlueHDI 130 Pk L2H2 Premium
20
Furgon
Peugeot Boxer 330 2.0 BlueHDI 130 Pk L2H2 Premium
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 62011 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1400 kg
Pesha bruto: 3300 kg
17 250  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Peugeot Partner 73 Kw/100 Pk BlueHDi Maxi - L2 Airco 3 Zit Cruise Achterdeuren
20
Furgon
Peugeot Partner 73 Kw/100 Pk BlueHDi Maxi - L2 Airco 3 Zit Cruise Achterdeuren
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 99899 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 101 hp
9 500  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Peugeot Boxer / Fiat Ducato 35 2.3 MultiJet L3H2 Glasresteel Glaswagen Imperiaal , Airco, Cruisecontrol
20
Furgon
Peugeot Boxer / Fiat Ducato 35 2.3 MultiJet L3H2 Glasresteel Glaswagen Imperiaal , Airco, Cruisecontrol
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 138013 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1525 kg
Pesha bruto: 3500 kg
15 900  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Peugeot Partner 3 zits ,100 Pk , L2 , Airco , Cruise control , Achterdeuren
20
Furgon
Peugeot Partner 3 zits ,100 Pk , L2 , Airco , Cruise control , Achterdeuren
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 68799 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 101 hp
10 850  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Peugeot Partner 100 Pk Lang - L2 , Airco , 3 Zits , Cruise , Achterdeuren
20
Furgon
Peugeot Partner 100 Pk Lang - L2 , Airco , 3 Zits , Cruise , Achterdeuren
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 89181 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 101 hp
9 999  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon Peugeot Boxer 2.0 BlueHDI 96 Kw/130 Pk L2/H2 Pro Airco Cruise
20
Furgon
Peugeot Boxer 2.0 BlueHDI 96 Kw/130 Pk L2/H2 Pro Airco Cruise
C. de Bruin Personenauto's bv
Holandë
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 125713 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1400 kg
Pesha bruto: 3300 kg
14 900  EUR
Çmimi neto
Online: 4d
Furgon 2015 Peugeot Bipper
20
Furgon
2015 Peugeot Bipper
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 152093 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 5d
Furgon 2017 Peugeot Partner
20
Furgon
2017 Peugeot Partner
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Viti i prodhimit: 2017
Kilometrazhi: 201119 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 5d
Furgon Peugeot Boxer 2.0 bluehdi l2h2 130pk!
13
Furgon
Peugeot Boxer 2.0 bluehdi l2h2 130pk!
Kleyn Vans B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2019
Kilometrazhi: 64434 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 131 hp
Ngarkesa e dobishme: 1400 kg
Pesha bruto: 3300 kg
17 750  EUR
Çmimi neto
Online: 8d
Furgon Peugeot Expert 1.6 HDi 90C PC-TN 10Q NAVI-BLUETOOTH-SENSORI-FURGO
0
Furgon
Peugeot Expert 1.6 HDi 90C PC-TN 10Q NAVI-BLUETOOTH-SENSORI-FURGO
NEACARPI SRL
Itali
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 130000 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Pyet për çmimin
Online: 8d
Furgon 2015 Peugeot Bipper
20
Furgon
2015 Peugeot Bipper
EURO AUCTIONS (UK) LTD
Mbretëria e Bashkuar
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 128312 km
Pyet për çmimin
Ankandi
Online: 8d
Furgon Peugeot Partner 170c 2.0HDI
14
Furgon
Peugeot Partner 170c 2.0HDI
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2004
Kilometrazhi: 265707 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 3
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
Ngarkesa e dobishme: 604 kg
150  EUR
Ankandi
Online: 9d
Furgon Peugeot Partner
14
Furgon
Peugeot Partner
Troostwijk Auctions
Holandë
Viti i prodhimit: 2005
Kilometrazhi: 296394 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 2
Rendimenti i fuqisë: 88 hp
Ngarkesa e dobishme: 595 kg
150  EUR
Ankandi
Online: 9d
Faqja 1 e 4
Rezultate të gjetura: 76
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.