Furgon Renault Master 130.35 L3 H2 Euro 6 Airco Navi

picture_as_pdf

14 990 EUR

Çmimi neto

Tipi

Furgon

Viti

2018

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

RENAULT Master me leasing

Botuar: 2m 3d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMaster 130.35 L3 H2 Euro 6 Airco Navi
Numri i referencësM0003222 - V-549-TS
Viti i prodhimit2018
Kilometrazhi193567 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë10.12.2018
Pesha neto2139 kg
Pesha bruto3500 kg
Ngarkesa e dobishme1361 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja2299 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë131 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
Baza e rrotës4330 mm
ABS
Goma rezervë
Serbatorët e karburantit100L
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës3700 mm
Gjerësia e ngarkesës1720 mm
Lartësia e ngarkesës1930 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve3
Sistemi i lundrimit
Kompjuter bordi
Pjesë shtesë
Libri i servisit
Përshkrimi

Additional options and accessories

  • Central armrest
  • Driver's airbag
  • Heated door mirrors
  • Height adjustable steering wheel
  • Remote central locking
  • Telephone enabled with Bluetooth

More information

Number of doors: 5

Model year: 2022

Cab: single

length/height: L3H2

Maintained according to instruction: yes

APK (MOT): tested until 12/2022

Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

VAT/margin: VAT deductible

Registration number: V-549-TS

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Renault Used Trucks Corner Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 00:27

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.