Furgon i ri Renault - Master 180 L3H2 KLAPPBETT

picture_as_pdf

33 500 EUR

Çmimi pa. TVSH

Tipi

Furgon i ri

Viti

2022

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 175 40......

RENAULT Master me leasing

Botuar: 1m 5d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliRenault - Master 180 L3H2 KLAPPBETT
Numri i referencësNEW-22
Viti i prodhimit2022
Kilometrazhi20 km
E re
Pesha bruto3500 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Rendimenti i fuqisë179 hp
Kutia e marshevemanuale
DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës3740 mm
Gjerësia e ngarkesës1765 mm
Vëllimi i ngarkesës13 m³
Kabina/pjesa e brendshme
Kyçja qendrore
Kondicioner
Ngrohësi i parkimit
Përshkrimi

EU - Fahrzeug mit Werksgarantie.

Klappbett an der Trennwand,

Kabinenstandheizung,

Vorhänge in der Kabine,

Ladefläche Verkleidung (Boden, Seiten und Türen),

Europapalettenstellplätze - 5,

Nutzlast ca. 1250kg,

Klimaanlage,

Tempomat,

Radio CD/MP3 mit USB,

Bordcomputer,

105 Liter Tank,

EFH vorne,

ZV mit FB,

Armlehne,

Blinker in Aussenspiegel,

Verstärkte Federung,

Reserverad

- Lieferbar in ca. 2-3 Monaten.

- Lieferung, Leasing oder Finanzierung möglich.

- Kontaktieren Sie uns:

- Irenäus Wardenga

auto-wardenga@t-online.de

Die im Internet gemachten Angaben sind unverbindliche Beschreibungen.

Sie stellen keine zugesicherten Eigenschaften dar.

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Auto-Wardenga

Auto-Wardenga

location_on

Germany, Alfred-Dick-Strasse 9 94356 Kirchroth, Germany

phone_iphone
language

www.auto-wardenga.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 18:30


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Auto-Wardenga

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.