Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon Renault Master 2.3 l3h2 maxi airco

furgon Renault Master 2.3 l3h2 maxi airco

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Renault Master 2.3 l3h2 maxi airco

  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMaster 2.3 l3h2 maxi airco
Numri i referencës294523
Viti i prodhimit2022
Kilometrazhi150 km
Gjendjae shkëlqyer
Data e regjistrimit të parë01.07.2022
Pesha neto2047 kg
Pesha bruto3500 kg
Ngarkesa e dobishme1453 kg
Gjatësia6300 mm
Gjerësia2000 mm
Lartësia2500 mm
Ngjyragri
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja2299 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë150 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
ASR
Shasia/pezullimi
Pezullimisustë
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Baza e rrotës4330 mm
Frenatdisku
ABS
ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës3700 mm
Gjerësia e ngarkesës1750 mm
Lartësia e ngarkesës1870 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Tipi i kabinëskabinë ditore
Dritare me rrymë
Pasqyra elektrike
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Numri i ndenjëseve3
Përshkrimi

Additional options and accessories

  • Coloured windows
  • None
  • Parking Airco
  • Partition

Remarks

Number of axles: 2, Configuration: 4x2, Loading Capacity: 1453 kg, Own weight: 2047 kg, Gross vehicle weight: 3500 kg, Unbraked towing capacity: 750 kg, Braked towing capacity, center axle: 2500 kg, Towing bracket, Suspension type: spring suspension, Cabin type: single cabin, Cruise control, Airconditioning, Parking Airco, Number of airbags: 1, Parking assistance: Front and back, Coloured windows, Electric windows, Electric mirrors, Partition, Color: Gray, Metallic, maintenance Guide, Reversing camera, Engine capacity: 110 Kw (148 Hp), Fuel type: diesel, Euro: 6, Gearbox kind: Manual, Number of Gears: 6, Power steering, ABS, ASR, Build kind: Extra Long - High roof, Woodlined box, Roof-rack: None, Back doors: Double door, Number of seats: 3, Seat cover: cloth, L3H2 Maxi 150PK Airco Comfort Pack Nieuw!, Sparewheel

More information

Cab: day

Height of cargo floor: 58 cm

APK (MOT): tested until 07/2025

Technical condition: very good

Visual appearance: very good

Number of keys: 2

VAT/margin: VAT qualifying

Registration number: VRV22P

Dealer information

Why buy at Kleyn Vans? The choice is easy!

Kleyn Vans is one of the largest independent traders of used vans in the world. You can choose from a continually changing stock of 600 used vehicles. Our range includes all European and Asian brands, model years and price categories. You will always find the vehicle you want for the right price!

Kleyn Vans offers:

• Sharp prices

• Good service

• Fast changing, big stock!

• Always sure about the quality!

• Trading expertise you can trust!

• Professional technical service.

• Guidance at import and transport.

• License plates quickly arranged.

• And more…

Visit our website at: www.kleynvans.com and check out our complete stock and special offers!

t1 test archive Kleyn Vans B.V.

t1 test archive Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.