Furgon Renault Master 3T5 135 L2 H2

picture_as_pdf

32 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Furgon

Viti

2022

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

RENAULT Master me leasing

Botuar: 15d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMaster 3T5 135 L2 H2
Numri i referencësM0003345
Viti i prodhimit2022
Kilometrazhi57 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë28.06.2022
Pesha neto2056 kg
Pesha bruto3500 kg
Ngarkesa e dobishme1444 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja2299 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë136 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
Baza e rrotës3680 mm
ABS
Goma rezervë
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës3000 mm
Gjerësia e ngarkesës1740 mm
Lartësia e ngarkesës1920 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve3
Kompjuter bordi
Përshkrimi

Additional options and accessories * Central armrest * Driver's airbag * Heated door mirrors * Height adjustable driver's seat * Height adjustable steering wheel * Non-smoking vehicle * Remote central locking * Telephone enabled with Bluetooth More information Number of doors: 5 Cab: single length/height: L2H2 Number of keys: 2 (1 hand transmitter)

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Renault Used Trucks Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 11:32

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Used Truck Center B.V.

t1 test unit Kamioncine

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.