Furgon Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW nga Holandë, 38950 EUR në shitje - ID: 8277637

38 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 904 620 ALL
 • ≈ 42 405 USD

Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW

Furgon, Furgon elektrikRenault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW
2024|15 km|elektro|3

38 950EUR

Çmimi pa. TVSH

Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW

Botuar: 4m 17d

PDF
Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW: foto 1
Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW: foto 2
Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW: foto 3
Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW: foto 4
Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW: foto 5
Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW: foto 6
Furgon, Furgon elektrik Renault Master E-Tech Red Edition 3T5 L2 H2 100% elektrisch zero emission NIEUW: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 4m 17d

PDF

38 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 904 620 ALL
 • ≈ 42 405 USD
Marka

Viti i prodhimit

2024
Kilometrazhi

15 km
Gjendja

e mirë
Data e regjistrimit të parë

04.03.2024
Ngjyra

e bardhë
Vendndodhja

Holandë, Renault-Trucks Beesd

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
karburanti

kutia e marsheve

transmisioni

Automatikgetriebe
bateria

52 kWh
ASR

Shasia/pezullimi
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
pasqyra elektrike

kontrolli i shpejtësisë

drejtimi servo

numri i ndenjëseve

3
kompjuter bordi

Pjesë shtesë
libri i servisit

Më shumë informacion

Additional options and accessories

 • Center armrest
 • Climate control
 • Driver's airbag
 • Heated door mirrors
 • Height adjustable driver's seat
 • Height adjustable steering wheel
 • Telephone enabled with Bluetooth

More information

Number of doors: 5

Cab: single

length/height: L2H2

Present battery: bought

CO2 emission: 0 g/km

Maintained according to instruction: yes

Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

VAT/margin: VAT qualifying

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

38 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 904 620 ALL
 • ≈ 42 405 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - Used Truck Center B.V.