Furgon RENAULT Master L2H2

3 400 EUR

Çmimi neto
TipiFurgon
Viti2011
ShtetiGjermani
Telefoni+4906349 9......
Online: 2v 1m
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMaster L2H2
ID20011_436
Viti i prodhimit2011
Kilometrazhi500715 km
VINVF1MAF2AC45735957
E dëmtuar
Data e regjistrimit të parë01.09.2011
Pesha bruto2799 kg
Ngarkesa e dobishme797 kg
Lartësia e ngarjes2482 mm
Ngjyrablu
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 4
Karburantidizel
Zhvendosja2299 cc
Rendimenti i fuqisë100 hp
Kutia e marshevemanuale
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
ABS
Kabina/pjesa e brendshme
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve2
Airbeg-et
Pjesë shtesë
Imobilizuesi
Asistenti i parkimit
Numri i pronarëve të mëparshëm1

Përshkrimi

Master L2H2

ANDERE

Kennzeichen: H-SH 318

Türen: 5

Einparkhilfe Sensoren hinten

Stahlfelge

Metallic

Umweltplakette


Motor dreht, startet aber nicht!

Sonderausstattung:

Airbag Beifahrerseite, Einparkhilfe hinten, Heckflügeltüren mit Verglasung, Heckscheibe heizbar, Laderaumtrennwand mit Fenster (vergittert), Radvollabdeckungen, Reserverad in Fahrbereifung, Verzurrösen im Laderaum seitlich

Weitere Ausstattung:

Ablagegalerie, Airbag Fahrerseite, Außenspiegel elektr. verstell- und heizbar, Drehzahlmesser, Elektr. Bremskraftverteilung, Karosserie/Aufbau: Kasten Hochraum, Kraftstofftank: 105 Ltr., Lenksäule (Lenkrad) höhenverstellbar, Motor 2, 3 Ltr. - 74 kW dCi Diesel KAT, Pollenfilter, Radstand 3682 mm, Raucher-Paket, Schaltpunktanzeige, Schiebetür Lade-/Fahrgastraum rechts, Seitenschutzleisten, Sitzbezug / Polsterung: Stoff, Sitze im Fahrerhaus: Fahrersitz höhenverstellbar, Verzurrösen Laderaumboden, Wärmeschutzverglasung, Zulässiges Gesamt-Gewicht möglich 3300kg, im Moment Eingetragen 2799kg.

Ausstattung wurde mit Hilfe einer VIN-Abfrage ermittelt, hier können technisch bedingt Fehler auftreten

Irrtum + Zwischenverkauf vorbehalten. Inzahlungnahme möglich. Verkauf nur an Gewerbetreibende oder Export. ... Einparkhilfe-Sensor hinten

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Engel & Engel GmbH

Engel & Engel GmbH

+4906349 9...
Germany, Rohrbach/Pfalz
Ora lokale e shitësit — 11:53

Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.