Hmm, duket se artikulli është shitur

Furgon Renault Master MASTER

furgon Renault Master MASTER

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Renault Master MASTER

  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMaster MASTER
ID0016579
Viti i prodhimit2016
Kilometrazhi207328 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë15.09.2016
Pesha neto2106 kg
Pesha bruto3500 kg
Ngarkesa e dobishme1394 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja2299 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë125 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Kabina/pjesa e brendshme
Numri i ndenjëseve3

Përshkrimi

Number of doors: 5 Average fuel consumption: 8,0 l/100km (35 MPG) Extra urban fuel consumption: 7,3 l/100km (39 MPG) APK (MOT): tested until 09/2021 Technical condition: good Visual appearance: good VAT/margin: VAT deductible Dealer information We do our best to keep the data as accurately as possible. No rights derived from the data given

t1 test archive

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.