Oferta të ngjashme

Furgon Renault Master Red Edition 135.33 L1 H1 !!! 15.040 km
Renault Master Red Edition 135.33 L1 H1 !!! 15.040 km
2019, 15 040 km, Dizel
Holandë, Berkel en Rodenrijs
19 250 EUR
Furgon Renault Master Red Edition 135.33 L1 H1 !!! 15.040 km, 2019
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L3H2 - RED EDITION
Renault Master 150 dCi E6 L3H2 - RED EDITION
2020, 100 km, Dizel
Holandë, Weert
24 600 EUR
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L3H2 - RED EDITION, 2020
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L3H2 - RED EDITION - NEW
Renault Master 150 dCi E6 L3H2 - RED EDITION - NEW
2020, 100 km, Dizel
Holandë, Weert
24 900 EUR
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L3H2 - RED EDITION - NEW, 2020
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L2H2 - RED EDITION NEW
Renault Master 150 dCi E6 L2H2 - RED EDITION NEW
2020, 100 km, Dizel
Holandë, Weert
24 500 EUR
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L2H2 - RED EDITION NEW, 2020
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L2H2 - RED EDITION - NEW
Renault Master 150 dCi E6 L2H2 - RED EDITION - NEW
2020, 100 km, Dizel
Holandë, Weert
24 250 EUR
Furgon Renault Master 150 dCi E6 L2H2 - RED EDITION - NEW, 2020
Furgon Renault Master 135PK L3H2 RED Edition Navi Camera PDC NIEUW MODEL L3H2 12m3 A/C Cruise control
Renault Master 135PK L3H2 RED Edition Navi Camera PDC NIEUW MODEL L3H2 12m3 A/C Cruise control
2020, 8 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
24 400 EUR
Furgon Renault Master 135PK L3H2 RED Edition Navi Camera PDC NIEUW MODEL L3H2 12m3 A/C Cruise control, 2020
Furgon Renault Master 135PK L2H2 RED Edition Navi Camera PDC NIEUW MODEL L2H2 m3 A/C Cruise control
Renault Master 135PK L2H2 RED Edition Navi Camera PDC NIEUW MODEL L2H2 m3 A/C Cruise control
2019, 3 km, Dizel, 2-aks
Holandë, Veghel
23 900 EUR
Furgon Renault Master 135PK L2H2 RED Edition Navi Camera PDC NIEUW MODEL L2H2 m3 A/C Cruise control, 2019
Furgon Renault MASTER 125.35 L3H2 IR
Renault MASTER 125.35 L3H2 IR
2014, 338 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
11 600 EUR
Furgon Renault MASTER 125.35 L3H2 IR, 2014
Furgon Renault Master 170 L3H2 Neues Modell
Renault Master 170 L3H2 Neues Modell
2020, 20 km, Dizel
Gjermani, Straubing
24 900 EUR
Furgon Renault Master 170 L3H2 Neues Modell, 2020
Furgon Renault MASTER L2H2 3500KG
Renault MASTER L2H2 3500KG
2020, 9 km, Dizel
Sllovakia, Bratislava
19 600 EUR
Furgon Renault MASTER L2H2 3500KG, 2020
Furgon Renault Master DCI165 L3H2 Euro 5
Renault Master DCI165 L3H2 Euro 5
2015, 161 500 km, 4x2
Belgjikë, Hooglede
7 750 EUR
Furgon Renault Master DCI165 L3H2 Euro 5, 2015
Furgon Renault Master L2H2
Renault Master L2H2
2011, 500 715 km, Dizel, 2-aks
Gjermani, Landau
3 400 EUR
Furgon Renault Master L2H2, 2011

Furgon Renault Master Red Edition 135.35 L3 H2 !!! 5.586 km

Marka RENAULT
Modeli Master Red Edition 135.35 L3 H2 !!! 5.586 km
ID VDZ71B
Viti i prodhimit 2020
Kilometrazhi 5 586 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 17.01.2020
Pesha neto 2 044 kg
Pesha bruto 3 500 kg
Ngarkesa e dobishme 1 456 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 2 299 cc
 • cilindrat e motorit: 4
 • rendimenti i fuqisë: 136 hp (101 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • transmisioni: Schaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
 • baza e rrotës: 4 330 mm
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 700 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 720 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 930 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
 • radio
 • CD
 • sistemi i lundrimit
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: furgon Renault Master Red Edition 135.35 L3 H2 !!! 5.586 km

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": furgon Renault Master Red Edition 135.35 L3 H2 !!! 5.586 km

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.