Furgon Renault Master Z.E. 3T1 Van STD FWD , 4788 KM

Online: 1m 7d

Marka RENAULT
Modeli Master Z.E. 3T1 Van STD FWD , 4788 KM
ID V-762-XK
Viti i prodhimit 2019
Kilometrazhi 4 788 km
Gjendja e mirë
Data e regjistrimit të parë 06.06.2019
Pesha neto 2 025 kg
Pesha bruto 3 100 kg
Ngarkesa e dobishme 1 075 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Holandë, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74
Telefoni +31 88 88...
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: elektro
 • kutia e marsheve: automatike
 • transmisioni: Automatikgetriebe
 • bateria: 33 kWh
Shasia/pezullimi
 • baza e rrotës: 4 330 mm
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 680 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 1 740 mm
 • lartësia e ngarkesës: 1 920 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • pasqyra elektrike
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 2
 • kompjuter bordi
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
36950 EUR
36 950
EUR
 • 4 516 029 ALL
 • 43 489 USD

Çmimi neto

Shitësi
Used Truck Center B.V.
Used Truck Center B.V. Holandë
I besueshëm
12 Më shumë se 12 vjet me Truck1
R Renault Trucks shitës i autorizuar
V Volvo shitës i autorizuar
Ora lokale e shitësit
22:07
Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder
Sander Visser
Deutsch, English, Nederlands
36 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON
2019, 57 100 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Belgjikë, Roksem
29 800 EUR
Furgon Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI L3H2 AHK: 3,5TON, 2019
Furgon Renault Master 130.35 L3 H2 Euro 6, 104.822 km
Renault Master 130.35 L3 H2 Euro 6, 104.822 km
2018, 104 822 km, Dizel
Holandë, Berkel en Rodenrijs
16 950 EUR
Furgon Renault Master 130.35 L3 H2 Euro 6, 104.822 km, 2018
Furgon Renault Master Red Edtion T35 2.3 dci 150 pk L3 H2
Renault Master Red Edtion T35 2.3 dci 150 pk L3 H2
2020, 73 267 km, Dizel
Holandë, Berkel en Rodenrijs
22 900 EUR
Furgon Renault Master Red Edtion T35 2.3 dci 150 pk L3 H2, 2020
Furgon RENAULT Master
RENAULT Master
2019, 450 km, 4x2
Estoni, Sillamae
37 200 EUR
Furgon RENAULT Master, 2019
Furgon Renault Master 2.3 DCI 150
Renault Master 2.3 DCI 150
2019, 17 000 km, 4x2, Dizel
Francë, YVRAC
Furgon Renault Master 2.3 DCI 150, 2019
Furgon RENAULT FN9T9 - Master MF 2.3 Diesel
RENAULT FN9T9 - Master MF 2.3 Diesel
2019, 45 557 km, Dizel
Gjermani, 48599 Gronau
13 000 EUR
Furgon RENAULT FN9T9 - Master MF 2.3 Diesel, 2019
Furgon Renault Master T35 130 2.3 dCi L3H2 Achteruitrijcamera +
Renault Master T35 130 2.3 dCi L3H2 Achteruitrijcamera +
2019, 64 166 km, Dizel
Holandë, Borne
18 900 EUR
Furgon Renault Master T35 130 2.3 dCi L3H2 Achteruitrijcamera +, 2019
Furgon Renault Master MASTER
Renault Master MASTER
2016, 207 328 km, Dizel
Belgjikë, Meer
6 250 EUR
Furgon Renault Master MASTER, 2016
Furgon Renault Master T35D
Renault Master T35D
1992, 202 068 km, Dizel
Holandë, Susteren
2 500 EUR
Furgon Renault Master T35D, 1992
Furgon Renault Master T35 2.3 dCi 130 L3H2 Airco,Cruise.3 Zits
Renault Master T35 2.3 dCi 130 L3H2 Airco,Cruise.3 Zits
2019, 78 113 km, Dizel
Holandë, Roosendaal
18 950 EUR
Furgon Renault Master T35 2.3 dCi 130 L3H2 Airco,Cruise.3 Zits, 2019
Furgon Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD
2020, 8 500 km, Dizel
Luksemburg, NIEDERANVEN
22 400 EUR
Furgon Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD, 2020
Furgon Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD
2020, 2 500 km, Dizel
Luksemburg, NIEDERANVEN
25 900 EUR
Furgon Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD, 2020
Furgon Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD
Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD
2020, 2 500 km, Dizel
Luksemburg, NIEDERANVEN
20 900 EUR
Furgon Volkswagen T6.1 Transporter Kasten FWD, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.