Reja dhe përdorur gjysmë-kamionë të lehtë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Gjysmë-kamionë të lehtë


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan - gjysmë-kamion të lehtë
 20
24 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
269 452 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 93104

Iveco 35C17 Euro V HD EEV - gjysmë-kamion të lehtë
 15
2 500 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 500 kg

Botuar: 9d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, kolfschoten 22, Scherpenzeel, 3925 MR

Numri i referencës 9226187

Iveco 40C18 - gjysmë-kamion të lehtë
 15
5 000 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 207 kg

Botuar: 11d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Ambachtstraat 24, Venray, 5804 CD

Numri i referencës 9214879

Iveco 40C16 - gjysmë-kamion të lehtë
 15
2 500 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 540 kg

Botuar: 11d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Ambachtstraat 24, Venray, 5804 CD

Numri i referencës 9214950

Iveco  - gjysmë-kamion të lehtë
 15
500 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 1 380 kg

Botuar: 18d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Ingenieur Mettropweg 2, Hoogeloon, 5528 NV

Numri i referencës 9180662

Iveco 40C18 - gjysmë-kamion të lehtë
 9
1 500 EUR
Ankandi
Dizel

Botuar: 20d

Troostwijk Auctions

6

Belgjikë, Reihagenstraat 23, Baasrode (Dendermonde), 9200

Numri i referencës 9187669

Renault Master BE Combinatie 9T Veldhuizen/ Oplegger met Hiab 025 Kraan - gjysmë-kamion të lehtë
 20
24 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
269 452 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp

Botuar: 30d

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 93104

Renault Master 165PK BE Combi Trekker Oplegger BE Combinatie Tractor Trailer 33m3 A/C Double cabin Cruise control - gjysmë-kamion të lehtë
 20
34 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
173 303 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
165 hp

Botuar: 1m 2d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70209344

Renault Master DCI 170 WB 4332 ( BELGISCH REGST) NOYENS BE-COMBI 3500 KG Verkoop wagen - gjysmë-kamion të lehtë
 16
26 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
160 211 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
170 hp

Botuar: 1m 10d

Kulk Trucks

6

Holandë, Katwijk

Iveco 50C15  - gjysmë-kamion të lehtë
 10
19 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
280 000 km
Dizel
150 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 17d

Daimler Truck Austria Gmbh

M

Austri, Laakirchen

Numri i referencës 11150G2091

Iveco Daily 40 C 18 300 Be Combi Airco 3 Zits Lier. Oplegger D - gjysmë-kamion të lehtë
 24
21 950 EUR
2009
100 292 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3

Botuar: 2m 16d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës 86-VVB-5

Iveco Daily 35C18  - gjysmë-kamion të lehtë
 13
Pyet për çmimin
2008
184 896 km
Dizel
174 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 610 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 24d

Euro Trucks

12

Holandë, Voorst, Netherlands

Renault Mascott 150.35  - gjysmë-kamion të lehtë
 7
8 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2004
421 000 km
Dizel
150 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 30d

Cartrade Gebrauchtwagen GmbH

Austri, Söding

Hyundai HD65 A/C Cruise control - gjysmë-kamion të lehtë
 20
21 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
28 km
Dizel
140 hp

Botuar: 7m 11d

BAS World Partner

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70185624

Renault Master T35 2.3 Dci Clixtar oprijwagen - gjysmë-kamion të lehtë
 20
32 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
82 000 km
Dizel
165 hp

Botuar: 1v

VERKOOYEN MACHINES B.V.

Holandë, Vessem

Numri i referencës VK7776

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Mini artic tractor units
t1 old