Kamioncina dopio kabinë

Rezultate të gjetura: 293

Seleksiono sipas
  
Rezultateve për faqe
  

Filtro rezultatetPastro të gjitha

 • Tipi (1)
  Kamioncina dopio kabinë
 • Marka
 • Shteti i shitësit
 • Gjendja
 • Ankand, qira
 • Çmimi, EUR
 • Viti
 • Opsione
 • Kilometrazhi km
 • Karburanti
 • Tipi i kabinës
 • Klasa e shkarkimeve
 • Pesha bruto, kg
 • Rendimenti i fuqisë, hp
 • Kutia e marsheve
Furgon, kamioncine dopio kabinë MAN TGE 3.180 4X2F SB Doka Kasten
15
Furgon, kamioncine dopio kabinë
MAN TGE 3.180 4X2F SB Doka Kasten
Garage Losch Truck, VAN & BUS S.A R.L.
Luksemburg
E re
Viti i prodhimit: 2020
Kilometrazhi: 100 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 177 hp
Pesha bruto: 3500 kg
39 500  EUR
Çmimi neto
Online: 7m 21d
Pick up, kamioncine dopio kabinë Ford Transit DC Pritsche/ MAXI/ Airco/ Doka
20
Pick up, kamioncine dopio kabinë
Ford Transit DC Pritsche/ MAXI/ Airco/ Doka
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 137085 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 155 hp
15 950  EUR
Çmimi neto
Online: 5orë 16min
Pick up, kamioncine dopio kabinë Ford Transit DC Pritsche/ MAXI/ Airco/ Doka
20
Pick up, kamioncine dopio kabinë
Ford Transit DC Pritsche/ MAXI/ Airco/ Doka
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 136767 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 155 hp
15 950  EUR
Çmimi neto
Online: 5orë 17min
Pick up, kamioncine dopio kabinë Ford Transit 2.2 TDCI 155 PK DC Pick Up 7 Zits EURO 5 DOKA
20
Pick up, kamioncine dopio kabinë
Ford Transit 2.2 TDCI 155 PK DC Pick Up 7 Zits EURO 5 DOKA
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 177865 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 155 hp
14 450  EUR
Çmimi neto
Online: 5orë 18min
Furgon, kamioncine dopio kabinë Mercedes-Benz Vito 119 CDI/ DC/ Maxi L3 / Xenon/ Navi/ Full
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Mercedes-Benz Vito 119 CDI/ DC/ Maxi L3 / Xenon/ Navi/ Full
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2016
Kilometrazhi: 186245 km
Karburanti: dizel
Rendimenti i fuqisë: 190 hp
24 950  EUR
Çmimi neto
Online: 23orë 31min
Kamioncine vetëshkarkuese, kamioncine dopio kabinë Volkswagen Crafter 2.0 TDI 3 Zijdig Kipper/ Airco/ Navi
1
20
Kamioncine vetëshkarkuese, kamioncine dopio kabinë
Volkswagen Crafter 2.0 TDI 3 Zijdig Kipper/ Airco/ Navi
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 92397 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
19 950  EUR
Çmimi neto
Online: 23orë 36min
Furgon, kamioncine dopio kabinë Iveco Daily 3.0 D 35C15 DUBBELE CABINE 6 ZITS AIRCO GVW 3500 KG
18
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Iveco Daily 3.0 D 35C15 DUBBELE CABINE 6 ZITS AIRCO GVW 3500 KG
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2012
Kilometrazhi: 143478 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 145 hp
11 450  EUR
Çmimi neto
Online: 23orë 37min
Furgon, kamioncine dopio kabinë Volkswagen Transporter TDI 96 KW DC L2H1 5 Zits Euro 4
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Volkswagen Transporter TDI 96 KW DC L2H1 5 Zits Euro 4
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2006
Kilometrazhi: 393241 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 131 hp
5 950  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Mercedes-Benz Viano V220 CDI 4x4 DC Pano Luxe uitv. EURO 5G 5 Zits
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Mercedes-Benz Viano V220 CDI 4x4 DC Pano Luxe uitv. EURO 5G 5 Zits
Autobedrijf Rif B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 224334 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 5
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
16 950  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Mercedes-Benz 400-serie 409 brandweer 1978
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Mercedes-Benz 400-serie 409 brandweer 1978
Rumpff Trading V.O.F.
Holandë
Viti i prodhimit: 1978
Kilometrazhi: 14778 km
Karburanti: naftë
Numri i ndenjëseve: 9
Rendimenti i fuqisë: 90 hp
10 850  EUR
Online: 1d
Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë IVECO 35C12
7
Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë
IVECO 35C12
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2007
Kilometrazhi: 239577 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 113 hp
5 175  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë CITROEN JUMPER
8
Furgon, kamioncine dopio kabinë
CITROEN JUMPER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 155635 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 147 hp
3 262  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT MASTER
8
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 176343 km
Karburanti: LPG
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
Pesha bruto: 3500 kg
2 057  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë CITROEN JUMPER
8
Furgon, kamioncine dopio kabinë
CITROEN JUMPER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2015
Kilometrazhi: 168833 km
Karburanti: LPG
Rendimenti i fuqisë: 147 hp
3 106  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT L2H2 MASTER III
7
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT L2H2 MASTER III
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 264430 km
2 000  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT MASTER
7
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT MASTER
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2011
Kilometrazhi: 139916 km
Karburanti: LPG
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
1 802  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë RENAULT Master
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
RENAULT Master
AGORASTORE
Francë
Viti i prodhimit: 2010
Kilometrazhi: 165500 km
Karburanti: LPG
Numri i ndenjëseve: 7
Rendimenti i fuqisë: 99 hp
1 775  EUR
Ankandi
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë Ford Transit Custom 2.2 TDCi (125 HK) 310 L2 Combi
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
Ford Transit Custom 2.2 TDCi (125 HK) 310 L2 Combi
MKauto.lt
Lituani
Viti i prodhimit: 2014
Kilometrazhi: 183000 km
Karburanti: dizel
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 123 hp
9 850  EUR
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë MERCEDES-BENZ Vito Mixto 114 CDI, 2,5 To AHK Last Voll
20
Furgon, kamioncine dopio kabinë
MERCEDES-BENZ Vito Mixto 114 CDI, 2,5 To AHK Last Voll
Dr. Mann Automobile GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2018
Kilometrazhi: 188145 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 6
Rendimenti i fuqisë: 135 hp
Pesha bruto: 2800 kg
18 500  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Furgon, kamioncine dopio kabinë MERCEDES-BENZ Vito Mixto 116 CDI extralang
17
Furgon, kamioncine dopio kabinë
MERCEDES-BENZ Vito Mixto 116 CDI extralang
Dr. Mann Automobile GmbH
Gjermani
Viti i prodhimit: 2013
Kilometrazhi: 156112 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 5
Numri i ndenjëseve: 6
Rendimenti i fuqisë: 163 hp
Pesha bruto: 2800 kg
14 900  EUR
Çmimi neto
Online: 1d
Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë Volkswagen Transporter 1.9 TDI Pick Up DC Doka
18
Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë
Volkswagen Transporter 1.9 TDI Pick Up DC Doka
Boonstra Schadevoertuigen B.V.
Holandë
Viti i prodhimit: 2006
Kilometrazhi: 294931 km
Karburanti: dizel
Klasa e shkarkimeve: Euro 4
Numri i ndenjëseve: 3
Rendimenti i fuqisë: 86 hp
Ngarkesa e dobishme: 1033 kg
Pesha bruto: 2800 kg
1 950  EUR
Çmimi neto
Online: 2d
Faqja 1 e 15
Rezultate të gjetura: 293
Kërkimi u ruajt!

t1test

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.