Reja dhe përdorur Kamioncina dopio kabinë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina dopio kabinë


   Faqja 1 e 20 1/20   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/ L2H2/ DC/ 5 Pers/ Navi - Furgon
 20
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
236 898 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
163 hp

Autobedrijf Rif B.V.

2

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 72198

Iveco Daily 50C18 Doka Atlas 37 7m-350 kg AHK - Kamioncine me tendë
 20
27 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
246 294 km
Numri i ndenjëseve: 7
179 hp

Mein-Laster GmbH

3

Gjermani

Volkswagen Transporter 2.0 TDI L2H1 DC Highline LED/ LEDER/ CAMERA/ ACC/ 2X DEUR/ TREKHAAK - Furgon i vogël
 20
20 495 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
332 398 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
204 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 078 kg
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 1orë 18min

KW Automotive

1

Holandë, Wijchen

Numri i referencës V395JK

FIAT Ducato - Furgon
 20
15 400 EUR
2018
190 000 km
Dizel
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 440 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 6orë 42min

Łukasz Gul

Poloni, Kępie Zaleszańskie

 - Kamioncine dopio kabinë
 14
21 659 EUR

Botuar: 10orë 36min

PIERRE LEBURTON sprl

4

Belgjikë, EVERE

Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 L4H3 4x4 MIXTO LED STANDHZ - Kamioncine dopio kabinë
 27
63 017 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3 523 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
177 hp

Botuar: 12orë 55min

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 164_1

Volkswagen Crafter Pritsche DOKA HECKANTR AHK 3,5t LED TEMP - Kamioncine me karroceri
 27
47 849 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
12 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
163 hp

Botuar: 12orë 55min

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 00200_1

Volkswagen Crafter Pritsche DOKA HECKANTR AHK 3,5t LED TEMP - Kamioncine me karroceri
 27
47 849 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
12 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
163 hp

Botuar: 12orë 56min

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 00200

MAN TGE 3.180 L4H3 4x4 MIXTO LED STANDHZ TEMPOMAT - Furgon
 27
63 016 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
3 523 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
177 hp

Botuar: 12orë 56min

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 164

Renault MASTER PRITSCHE PLANE 8 PALETTEN WEBASTO A/C - Kamioncine me tendë
 30
27 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
149 500 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
179 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 15orë 39min

AUTO-PLUS DEALER

Poloni, 58-309 Wałbrzych

Ford Transit ****Taillift**** 2010 - Kamioncine me karroceri
 20
Pyet për çmimin
2010
169 000 km
Dizel
116 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 280 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Citroën Jumper - Kamioncine me kontinier
 16
Pyet për çmimin
2012
223 358 km
Dizel
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 910 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Numri i referencës 2VVN85

Ford Transit - Kamioncine me karroceri
 20
Pyet për çmimin
2013
171 000 km
Dizel
155 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 280 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Citroën Jumper 3,0 7 sits, dubbel cabine - Kamioncine me karroceri
 18
Pyet për çmimin
2015
209 856 km
Dizel
177 hp

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 Pritsche DOKA 4x4 LED - Kamioncine me karroceri
 30
55 454 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 999 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
177 hp

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 48_2

Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA L4 AHK 3,5t - Kamioncine me karroceri
 30
52 084 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
2 214 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
162 hp

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 8_2

MAN TGE Doka 3-Seitenkipper *TEMPO*MULTI*SOFORT!* - Kamioncine vetëshkarkuese
 20
44 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
23 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Silvio Behnke Kfz Handel und Vermietung GmbH

Gjermani, Kassel

Numri i referencës 2626

Ford 115 T 300 PICK UP - Pick up
 8
4 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
99 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
116 hp

Botuar: 1d

S-Trucks B.V.

18

Holandë, Schiedam

Numri i referencës 23202

Volkswagen Crafter 2.0 TDI L3H2 | 177 PK | A/C | Cruise | Navigatie | PDC | DC | 5-Persoons - Furgon
 20
33 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
83 363 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
177 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 383 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Andriessen Bedrijfswagens

16

Holandë, Terborg

Numri i referencës V500KH

Volkswagen Crafter 35 Kasten PLUS Doka mixto LED KAMERA - Furgon
 11
41 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
10 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Auto Riemann GmbH

1

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15647

MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA L4 ACC LED NAV DIFF-SPER - Kamioncine me karroceri
 30
52 084 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
2 214 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
162 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 8

MAN TGE 3.180 Pritsche DOKA 4x4 LED TEMPOMAT MFL - Kamioncine me karroceri
 30
55 453 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 999 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
177 hp

Botuar: 2d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 48

1 2 3 20   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Combi vans
t1 old