Reja dhe përdorur Kamioncina me karroceri në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina me karroceri


   Faqja 1 e 14 1/14   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI EUR6 Pritsche NEU Klima 2 Stück  - Kamioncine me karroceri
 20
19 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
228 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
143 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

MX Cars GmbH

4

Gjermani, Fürth

Mercedes-Benz Sprinter 513 HIAB CRANE 017 T-2 - Kamioncine me karroceri
 20
19 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
216 843 km
Dizel
129 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 960 kg
Pesha bruto: 5 000 kg

De Koning Trucks

2

Holandë, HEDEL

Numri i referencës 00BBN6

Ford Transit 2.4 dc open-laadbak ac! - Kamioncine me karroceri
 13
8 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
119 397 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
116 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 296 kg
Pesha bruto: 3 300 kg

Botuar: 7orë 36min

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304114

 Ford Transit 350 - Kamioncine me karroceri
 40
Ankandi
241 920 km

Botuar: 9orë 7min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371668

FUSO 3S15 Alu Pritsche Kran 34S 3hydr. + 2 manuell - Kamioncine me karroceri
 15
52 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
21 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
149 hp
Ngarkesa e dobishme: 600 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 10orë 37min

Bargen Nutzfahrzeuge

8

Gjermani, Bad Salzuflen

Numri i referencës 45-1

Volkswagen Crafter Pritsche DOKA HECKANTR AHK 3,5t LED TEMP  - Kamioncine me karroceri
 27
47 849 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
12 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
163 hp

Botuar: 11orë 2min

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 00200

Ford TRANSIT 350 2.0TDCI 130PS - Kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2018
225 921 km
Dizel

Botuar: 14orë 4min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës WJ18VTF

VAUXHALL MOVANO 3500 CDTI - Kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2021
7 325 km
Dizel

Botuar: 14orë 6min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës WV71YAG

Mercedes-Benz Sprinter 2.2 CDI DOKA - Kamioncine me karroceri
 9
15 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
171 393 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
97 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 030 kg
Pesha bruto: 3 190 kg

Botuar: 1d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

11

Holandë, Zetten

Numri i referencës 41292

Mercedes-Benz SPRINTER 316 CDI - Kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2015
354 195 km
Dizel

Botuar: 1d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës AV65LJY

Volkswagen CRAFTER CR35 2.0TDI 136PS - Kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2015
232 463 km
Dizel

Botuar: 1d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

1

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës GD65MXV

 Ford Transit 350 - Kamioncine me karroceri
 30
Ankandi
212 268 km

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371435

 2017 Ford Transit 350 - Kamioncine me karroceri
 37
Ankandi
2017
95 183 km

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371468

Volkswagen TRANSPOTRER - Kamioncine me karroceri
 7
1 737 EUR
Ankandi
2005
58 792 km
LPG
128 hp

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 296775

Renault MASTER - Kamioncine me karroceri
 20
4 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2010
242 986 km
LPG
123 hp

Botuar: 1d

AGORASTORE

7

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

Numri i referencës 296317

Volkswagen Crafter 2.5 tdi - Kamioncine me karroceri
 17
8 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
139 676 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
109 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 080 kg
Pesha bruto: 3 200 kg

Botuar: 1d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 304096

Ford Transit ****Taillift**** 2010 - Kamioncine me karroceri
 20
Pyet për çmimin
2010
169 000 km
Dizel
116 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 280 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Ford Transit - Kamioncine me karroceri
 20
Pyet për çmimin
2013
171 000 km
Dizel
155 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 280 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Ford Transit - Kamioncine me karroceri
 20
Pyet për çmimin
2014
181 000 km
Dizel
125 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 145 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Citroën Jumper 3,0 7 sits, dubbel cabine - Kamioncine me karroceri
 18
Pyet për çmimin
2015
209 856 km
Dizel
177 hp

Botuar: 1d

XL Trucks

1

Holandë, Ter aar

Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.180 Pritsche DOKA 4x4 LED  - Kamioncine me karroceri
 30
55 454 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
1 999 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
177 hp

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 48_2

Volkswagen Crafter/MAN TGE 3.160 Pritsche DOKA L4 AHK 3,5t  - Kamioncine me karroceri
 30
52 084 EUR
Çmimi pa. TVSH
2023
2 214 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
162 hp

Botuar: 1d

RM Automobile M.Reis

2

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 8_2

1 2 3 14   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Flatbed vans
t1 old