Reja dhe përdorur kamioncina me karroceri MAN në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina me karroceri MAN


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
MAN TGE Pritsche Doka, - kamioncine me karroceri
 15
26 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
128 730 km
Dizel
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 11d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 80330

MAN TGE Pritsche Doka, - kamioncine me karroceri
 15
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
144 908 km
Dizel
140 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 11d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 80331

MAN TGL 8.150 BL Alu Pritsche 6.10m! 8.180 8.190 AHK - kamioncine me karroceri
 11
40 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
155 077 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
149 hp
Ngarkesa e dobishme: 3 000 kg
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 19d

Bargen Nutzfahrzeuge

8

Gjermani, Bad Salzuflen

Numri i referencës PM-11.22-52-3

MAN TGE - kamioncine me karroceri
 9
58 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
11 238 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
140 hp

Botuar: 1m 11d

David Lopez de la Fuente

Spanjë

MAN TGE 5.180 DoKa Pritsche SCHWINGS 6-SITZER LED - kamioncine me karroceri
 29
46 210 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
35 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 17d

RM Automobile M.Reis

Gjermani, Sangerhausen

Numri i referencës 52

MAN 8180L - kamioncine me karroceri
 10
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
411 000 km
Dizel
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 1m 19d

LKW Lasic GmbH

17

Gjermani, München

Numri i referencës 10

MAN TGE 3.180 4x2 F SB Planengestell abnehmbar, AHZV - kamioncine me karroceri
 4
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
94 087 km
Dizel
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 3d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10006/1295

MAN TGE 3.180 Doka MR AHK NAVI KLIMA TEMPOMAT - kamioncine me karroceri
 20
42 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2022
3 700 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 5d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15292

MAN TGE 3.180 Doka TDI MR AHK KLIMA Navi/App - kamioncine me karroceri
 20
43 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
450 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
177 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2m 6d

Auto Riemann GmbH

Gjermani, Cloppenburg

Numri i referencës 15293

MAN TGL 8.220 Pritsche Hartholzboden.AHK +Luftanschl - kamioncine me karroceri
 15
14 990 EUR
Çmimi pa. TVSH
2006
174 196 km
Dizel
205 hp
Pesha bruto: 7 490 kg

Botuar: 2m 27d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 80275

MAN TGE 6.120 4x2 SB - kamioncine me karroceri
 4
49 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2021
5 544 km
Dizel
120 hp
Pesha bruto: 5 500 kg

Botuar: 9m 7d

BFS Business Fleet Services GmbH

15

Gjermani, Kirchberg

Numri i referencës DE/10356/1609

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Flatbed vans - MAN
t1 old