Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk nga Gjermani, 41900 EUR në shitje - ID: 8242811
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

41 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 242 961 ALL
 • ≈ 44 681 USD

MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk

Kamioncine me karroceriMAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk
2020|40711 km|dizel|Euro 6|3|122 hp|5500 kg

41 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Kontakto shitësin

Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk

Botuar: 1m 28d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 1
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 2
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 3
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 4
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 5
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 6
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 7
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 8
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 9
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 10
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 11
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 12
Kamioncine me karroceri MAN TG-E 6.120 Pritsche Heckkran Funk: foto 13
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 28d

Shtoni në të preferuarat
PDF

41 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 242 961 ALL
 • ≈ 44 681 USD
Kontakto shitësin
Marka

Modeli

Numri i referencës

29034
Viti i prodhimit

2020
Kilometrazhi

40711 km
Pesha bruto

5500 kg
Ngjyra

blu
Vendndodhja

Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

karburanti

zhvendosja

1968 cc
rendimenti i fuqisë

122 hp
kutia e marsheve

Shasia/pezullimi
ABS

Karroceria/supestruktura
gjatësia e ngarkesës

3520 mm
gjerësia e ngarkesës

2050 mm
lartësia e ngarkesës

400 mm
vëllimi i ngarkesës

2 m³
Kabina/pjesa e brendshme
tipi i kabinës

kabinë ditore
kyçja qendrore

kontrolli i shpejtësisë

numri i ndenjëseve

3
sistemi i lundrimit

Pjesë shtesë
libri i servisit

Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion
 • Scheckheft gepflegt
 • Fahrerairbag
 • ABS
 • ASR
 • ESP
 • Active Brake Assist
 • Spurhalteassistent
 • Radio
 • Navigationssystem
 • Bordcomputer
 • Rückfahrwarner
 • Tempomat
 • Fensterheber elektr.
 • Spiegel elektr. verstellbar
 • Spiegelheizung
 • Zentralverriegelung
 • Heckfenster
 • Beifahrersitzbank
 • Kugelkopfkupplung
 • 6-Gang
 • Federung: Blatt
 • Nutzlast:1960

Spezialaufbau: Kran: Next Hydraulics Maxilift ML 270 L.3H (auf Ladefläche montiert), Schwenkbereich 280°, 3-fach hydraulischer Ausschub, Funkfernbedienung + Flursteuerung. Abgelesenes Lastdiagramm: Hebt bei 1.46m-1.77t, 2.66m-0.95t, 3.86m-0.65t, 5m-0.50t.

Aufbau: Schoon Tiefpritsche (Beladehöhe ca. 1.040mm), Stirnwand mit Steinschlagschutzgitter, Stahlbordwände, abnehmbare Alu-Bordwanderhöhungen (+300mm), Stahlboden, Zurrösen.

Fzg. ist Scheckheft gepflegt bei MAN, letzter Service durchgeführt in 07/23 bei 39 tkm !

Verkauf nur an Gewerbetreibende. BEI EXPORT IST NUR DER NETTOPREIS ZU BEZAHLEN !!!!! ALLE ANGABEN OHNE GEWÄHR INS. AUSSTATTUNG+ZUBEHÖR.Grundlage aller Kaufverträge, Rechnungen, Proforma-Rechnungen, Bestellungen, Verkaufsgespräche sind unsere AGBs (Siehe dazu Impressum).

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

41 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 4 242 961 ALL
 • ≈ 44 681 USD
Gjermani, Dieselstrasse 8a, D-31228, Peine, Germany
Ora lokale e shitësit:
00:46
4.4
38 komente
I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Van
t1 test unit - Auto Henze