Reja dhe përdorur kamioncina me karroceri MERCEDES-BENZ në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina me karroceri MERCEDES-BENZ


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI EUR6 Pritsche NEU Klima 3 Stück  - kamioncine me karroceri
 20
19 890 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
228 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
143 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

MX Cars GmbH

Gjermani, Fürth

MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 CDI - kamioncine me karroceri
 19
Ankandi
2015
231 912 km
Dizel

Botuar: 7orë 51min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Hemel Hempstead

Numri i referencës DF65YBC

MERCEDES-BENZ SPRINTER 314CDI - 2143cc - kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2017
180 793 km
Dizel

Botuar: 7orë 53min

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës YD67GXS

 2013 Mercedes Sprinter - kamioncine me karroceri
 40
Ankandi
2013
324 489 km

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352110

MERCEDES-BENZ SPRINTER 314 CDI - kamioncine me karroceri
 6
Ankandi
2017
326 761 km
Dizel

Botuar: 3d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës DK17PXV

MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 CDI - kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2015
409 943 km
Dizel

Botuar: 3d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës DF65YBJ

Mercedes-Benz SPRINTER - kamioncine me karroceri
 8
3 645.10 EUR
1998
272 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
2 874 hp
Ngarkesa e dobishme: 5 500 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

TRANSPORT CIĘŻAROWY Zenon Kaczmarzyk

Poloni

Mercedes-Benz 2.2 CDI DOKA - kamioncine me karroceri
 9
Pyet për çmimin
2016
169 573 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
97 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 030 kg
Pesha bruto: 3 190 kg

Botuar: 3d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 41292

Mercedes-Benz Sprinter 412D open-laadbak xxl! - kamioncine me karroceri
 12
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
279 298 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
122 hp
Ngarkesa e dobishme: 896 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 296751

MERCEDES-BENZ SPRINTER 314CDI - kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2016
93 992 km
Dizel

Botuar: 4d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës DG66WMP

MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 CDI - kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2013
107 404 km
Dizel

Botuar: 4d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës KM13FOF

MERCEDES-BENZ SPRINTER 314 CDI - kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2018
201 327 km
Dizel

Botuar: 4d

COMMERCIAL VEHICLE AUCTIONS LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Doncaster

Numri i referencës BG18UYO

Mercedes-Benz Sprinter met laadkraan HMF Handy 252 T2 - kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2004
225 397 km
Dizel
82 hp
Ngarkesa e dobishme: 220 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

Botuar: 4d

ONLINEAUCTIONMASTER.COM / ONLINEVEILINGMEESTER.NL B.V.

Holandë, Groningen

Numri i referencës 40BRLJ

Mercedes-Benz Sprinter 519 dc open-laadbak v6!! - kamioncine me karroceri
 12
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
227 763 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
190 hp
Ngarkesa e dobishme: 930 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 5d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301669

Mercedes-Benz 711D Pritsche  - kamioncine me karroceri
 5
4 300 EUR
1991
356 207 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
116 hp
Pesha bruto: 6 600 kg

Botuar: 7d

KOWALIK GmbH

Gjermani, Großbeeren

Mercedes-Benz Sprinter Pritsche *AHK*KLIMA*DAB*SHZ*SOFORT!  - kamioncine me karroceri
 17
37 490 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2022
75 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
150 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 9d

Silvio Behnke Kfz Handel und Vermietung GmbH

Gjermani, Kassel

Numri i referencës 6103

Mercedes-Benz 313 Sprinter DOKA/7 Sitze/AHK/Klima  - kamioncine me karroceri
 14
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
249 367 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
129 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 10d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83557

MERCEDES-BENZ Sprinter 316CDI DOKA,Allrad,Klima - kamioncine me karroceri
 15
38 677.31 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
44 242 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
163 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 013 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 10d

KTW Autohaus GmbH

7 M

Gjermani, Hildesheim

Numri i referencës 73F21051a

Mercedes-Benz Sprinter 310 2.2 BlueTEC 366 Dub Cab Automaat & Kraan Axili - kamioncine me karroceri
 13
21 950 EUR
2014
33 845 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6

Botuar: 12d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VJ-827-B

 2016 Mercedes Sprinter - kamioncine me karroceri
 27
Ankandi
2016
220 175 km

Botuar: 13d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349636

Mercedes-Benz Vario 611 D Original 66.749 km Scheckheft 1.Hand - kamioncine me karroceri
 15
14 450 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
66 749 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
104 hp
Ngarkesa e dobishme: 2 520 kg
Pesha bruto: 5 600 kg

Botuar: 13d

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

16

Gjermani, Sottrum

Numri i referencës 1004656

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Flatbed vans - MERCEDES-BENZ
t1 old