Reja dhe përdorur kamioncina me karroceri nga Holandë në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Kamioncina me karroceri nga Holandë


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Iveco Daily 50C18 Plateau/ Airco/ Auto/ PTO - kamioncine me karroceri
 20
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
289 988 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
179 hp

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 75872

Ford Transit 2.2 TDCI L3H1 DC | 126 PK | Open Laadbak met kraan | MF Stuur | 7-Persoons - kamioncine me karroceri
 20
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
41 558 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
126 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 178 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1orë 26min

Andriessen Bedrijfswagens

16

Holandë, Terborg

Numri i referencës VP354X

Ford Transit 2.2 TDCI Hiab 1000, 4M, 2012, 163000km, Cruise, Webasto, Airco, 3 Seats - kamioncine me karroceri
 20
14 250 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
163 000 km
Dizel
155 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 400 kg
Pesha bruto: 4 900 kg

Botuar: 21orë 39min

Mister Mike

Holandë, Ter aar

Numri i referencës FT2012

Ford Transit 2.4 TDCI, HMF 260, 5M, 2010,194000km, Cruise, Webasto, 3 Seats, Airco - kamioncine me karroceri
 20
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
194 000 km
Dizel
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 400 kg
Pesha bruto: 4 900 kg

Botuar: 21orë 39min

Mister Mike

Holandë, Ter aar

Numri i referencës F2010

Renault Master 2.3 dc open-laadbak ac! - kamioncine me karroceri
 15
26 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
46 613 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
150 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 154 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 2d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301284

Iveco Daily 35 C 14 - kamioncine me karroceri
 17
15 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
70 090 km
Numri i ndenjëseve: 7
136 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 520 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300387

Mercedes-Benz 2.2 CDI DOKA - kamioncine me karroceri
 9
Pyet për çmimin
2016
169 573 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
97 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 030 kg
Pesha bruto: 3 190 kg

Botuar: 4d

CLEAN MAT TRUCKS B.V.

10

Holandë, Zetten

Numri i referencës 41292

Mercedes-Benz Sprinter 412D open-laadbak xxl! - kamioncine me karroceri
 12
7 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1999
279 298 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
122 hp
Ngarkesa e dobishme: 896 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 296751

Volkswagen Crafter 2.0 tdi 140 dc - kamioncine me karroceri
 14
21 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
180 515 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 174 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301798

Iveco Daily 50C18 Plateau/ Airco/ Auto/ PTO - kamioncine me karroceri
 20
19 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
289 988 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
179 hp

Botuar: 4d

Autobedrijf Rif B.V.

Holandë, Hoofddorp

Numri i referencës 75872

Mercedes-Benz Sprinter met laadkraan HMF Handy 252 T2 - kamioncine me karroceri
 20
Ankandi
2004
225 397 km
Dizel
82 hp
Ngarkesa e dobishme: 220 kg
Pesha bruto: 2 800 kg

Botuar: 4d

ONLINEAUCTIONMASTER.COM / ONLINEVEILINGMEESTER.NL B.V.

Holandë, Groningen

Numri i referencës 40BRLJ

Mercedes-Benz Sprinter 519 dc open-laadbak v6!! - kamioncine me karroceri
 12
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
227 763 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
190 hp
Ngarkesa e dobishme: 930 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 5d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301669

Volkswagen Transporter TDI DC - kamioncine me karroceri
 15
1 000 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 994 kg

Botuar: 9d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Numri i referencës 9221708

Renault Master 2.5 dCi Open Laadbak met Hiab kraan | DC | 3-Persoons - kamioncine me karroceri
 20
7 550 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
133 898 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
120 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 440 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 9d

Andriessen Bedrijfswagens

16

Holandë, Terborg

Numri i referencës 38VXL5

Ford Transit 330L 2.4TDCI - kamioncine me karroceri
 20
1 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2006
202 481 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
135 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 221 kg
Pesha bruto: 3 300 kg

Botuar: 10d

Epic Auctions B.V.

Holandë, Budel

Numri i referencës 74165

Volkswagen Lt46 - kamioncine me karroceri
 5
500 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 920 kg

Botuar: 11d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Kanaalweg 8D, De Lier, 2678 LX

Numri i referencës 9215383

Iveco Daily 35C18 3.0 180PK Dubbellucht Open Laadbak Airco 3500kg trekhaak Pickup Pritsche A/C Towbar Cruise control - kamioncine me karroceri
 20
31 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2020
145 021 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
180 hp
Ngarkesa e dobishme: 790 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 11d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70210636

Volkswagen Crafter * EURO5 * 4X2 * - kamioncine me karroceri
 15
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
231 000 km
Dizel
136 hp

Botuar: 11d

Prince B.V.

Holandë, Weurt

Mercedes-Benz Sprinter 310 2.2 BlueTEC 366 Dub Cab Automaat & Kraan Axili - kamioncine me karroceri
 13
21 950 EUR
2014
33 845 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6

Botuar: 12d

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Holandë, Roosendaal

Numri i referencës VJ-827-B

Iveco Daily 35S18 open laadbak pick up - kamioncine me karroceri
 14
24 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
196 356 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
179 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 159 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 12d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301429

Iveco Daily 50C18 3.0 180PK Huif Open Laadbak Trekhaak Airco Cruise Prische Plane A/C Double cabin Towbar Cruise control - kamioncine me karroceri
 20
44 850 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2023
126 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
180 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 20d

BAS World

15 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70210728

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Vans - Flatbed vans - Netherlands
t1 old