Kamioncine me karroceri Renault Master 165.35 DCI CLICKSTAR BE COMB CAR AND MACHINE TRANSPORTER

picture_as_pdf

picture_as_pdf

34 950 EUR

Çmimi neto

Tipi

Kamioncine me karroceri

Viti

2018

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

RENAULT Master me leasing

Online: 2m 29d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaRENAULT
ModeliMaster 165.35 DCI CLICKSTAR BE COMB CAR AND MACHINE TRANSPORTER
Viti i prodhimit2018
Kilometrazhi132221 km
Gjendjae mirë
Data e regjistrimit të parë15.03.2018
Pesha neto2337 kg
Pesha bruto7000 kg
Ngarkesa e dobishme4663 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja2299 cc
Cilindrat e motorit4
Rendimenti i fuqisë163 hp
Kutia e marshevemanuale
TransmisioniSchaltgetriebe, 6-Gang
Shasia/pezullimi
ABS
Karroceria/supestruktura
Gjatësia e ngarkesës4870 mm
Gjerësia e ngarkesës2200 mm
Lartësia e ngarkesës400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
Pasqyra elektrike
Kyçja qendrore
Kondicioner
Kontrolli i shpejtësisë
Drejtimi servo
Numri i ndenjëseve2
Radio
CD
Sistemi i lundrimit
Kompjuter bordi

Përshkrimi


More options and accessories * Central armrest * Driver's airbag * Heated door mirrors * Remote central locking More information Model year: 2021 Cab: single Number of keys: 2 (2 hand transmitters)

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Celsiusstraat 8, 2652 XT Berkel en Rodenrijs +31(0)6 53 14 79 74

phone_iphone+31 88 88 ...
access_time

Ora lokale e shitësit — 05:48

Personat e kontaktit

Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.