Oferta të ngjashme

Kamioncine me karroceri RENAULT MASTER
RENAULT MASTER
2005, 152 113 km
Belgjikë, SANKT VITH
4 500 EUR
Kamioncine me karroceri RENAULT MASTER, 2005
Kamioncine me karroceri Renault MASTER 150.35
Renault MASTER 150.35
2014, 236 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
17 600 EUR
Kamioncine me karroceri Renault MASTER 150.35, 2014
Kamioncine me karroceri Renault Master T35 dCil65
Renault Master T35 dCil65
Zvicra
2 500 EUR
Kamioncine me karroceri Renault Master T35 dCil65
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter Pritsche 4900mm
Volkswagen Crafter Pritsche 4900mm
2019, 50 km, Dizel
Gjermani, Straubing
28 900 EUR
Kamioncine me karroceri Volkswagen Crafter Pritsche 4900mm, 2019
Kamioncine me karroceri Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
2013, 220 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
16 600 EUR
Kamioncine me karroceri Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA, 2013
Kamioncine me karroceri Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA
2013, 230 000 km, 4x2
Spanjë, Sevilla
16 600 EUR
Kamioncine me karroceri Renault MASTER 150.35 CAJA ABIERTA, 2013
Kamioncine me karroceri Renault Master 90 DCI , 2.2 D
Renault Master 90 DCI , 2.2 D
2003, 343 517 km, Dizel
Holandë, Susteren
2 500 EUR
Kamioncine me karroceri Renault Master 90 DCI , 2.2 D, 2003
Kamioncine me karroceri Renault Master 2.3 dci 125 dubbel cabin
Renault Master 2.3 dci 125 dubbel cabin
2012, 92 679 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
10 990 EUR
Kamioncine me karroceri Renault Master 2.3 dci 125 dubbel cabin, 2012
Kamioncine me karroceri Renault Master 2,5 dci EU4 114PS
Renault Master 2,5 dci EU4 114PS
2004, 133 051 km, Dizel
Gjermani, Boppard
4 990 EUR
Kamioncine me karroceri Renault Master 2,5 dci EU4 114PS, 2004
Kamioncine me karroceri Renault Master 2.3 dci 125pk l3 maxi
Renault Master 2.3 dci 125pk l3 maxi
2015, 76 070 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Holandë, Vuren
14 950 EUR
Kamioncine me karroceri Renault Master 2.3 dci 125pk l3 maxi, 2015
Kamioncine me karroceri Iveco Daily 35 S 16 Pritsche Klima AHK DAB Tempomat
Iveco Daily 35 S 16 Pritsche Klima AHK DAB Tempomat
2019, 1 000 km, Dizel
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
24 490 EUR
Kamioncine me karroceri Iveco Daily 35 S 16 Pritsche Klima AHK DAB Tempomat, 2019
Kamioncine me karroceri Iveco Daily 35 S 12 Pritsche AHK+BT+USB+KLIMA
Iveco Daily 35 S 12 Pritsche AHK+BT+USB+KLIMA
2019, 1 000 km, Dizel
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
20 890 EUR
Kamioncine me karroceri Iveco Daily 35 S 12 Pritsche AHK+BT+USB+KLIMA, 2019

Kamioncine me karroceri i ri Renault Master,Pritsche -Sie sparen JETZT ca. 37% v.LNP!

Marka RENAULT
Modeli Master
ID VAN9017
Viti i prodhimit 2019
E re
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Austri, Peuerbach
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 145 hp (108 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • bashkuesi i rimorkios
Karroceria/supestruktura
 • gjatësia e ngarkesës: 3 850 mm
 • gjerësia e ngarkesës: 2 020 mm
 • lartësia e ngarkesës: 400 mm
Kabina/pjesa e brendshme
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • kontrolli i shpejtësisë
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: kamioncine me karroceri Renault Master,Pritsche -Sie sparen JETZT ca. 37% v.LNP!

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": kamioncine me karroceri Renault Master,Pritsche -Sie sparen JETZT ca. 37% v.LNP!

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.