Kamioncine me karroceri Volkswagen 2.5 TDI 340 DC nga Holandë, 500 EUR në shitje - ID: 7168375
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Volkswagen Transporter TDI DC - kamioncine me karroceri
 15
1 000 EUR
Ankandi
Dizel
Ngarkesa e dobishme: 994 kg

Botuar: 8d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Zoom 36 C, Surhuisterveen, 9231 DX

Numri i referencës 9221708

Volkswagen Crafter 2.0 tdi 140 dc - kamioncine me karroceri
 14
21 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
180 515 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 7
140 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 174 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 3d

Kleyn Vans B.V.

11

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 301798

VOLKSWAGEN Crafter 2.5 TDI - kamioncine me karroceri
 18
6 650 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
263 666 km
Dizel
134 hp

Botuar: 23d

MHE International Trading B.V.

Holandë, 's-Heer Arendskerke

Numri i referencës 14098

VOLKSWAGEN Transporter T5 2.5 TDI - kamioncine dopio kabinë
 12
6 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
192 000 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
131 hp

Botuar: 9d

TRANSPORT - ROBOTY ZIEMNE MROZIK SPÓŁKA JAWNA

Poloni

Volkswagen Crafter 2.0 TDI L3H1 | DC | A/C | Cruise | 6-Persoons - kamioncine me karroceri
 20
13 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
288 882 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
102 hp
Ngarkesa e dobishme: 1 461 kg
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 1m 1d

Andriessen Bedrijfswagens

16

Holandë, Terborg

Numri i referencës V681LX

Volkswagen Amarok 3.0 TDI - kamioncine me karroceri
 18
20 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
335 329 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
224 hp
Ngarkesa e dobishme: 703 kg
Pesha bruto: 2 920 kg

Botuar: 2m 15d

Kleyn Trucks

18

Holandë, Vuren, The Netherlands

Numri i referencës 300205

Volkswagen Crafter 3,6m 2.0TDI PRITSCHE 1.HAND EURO 5 AHK - kamioncine me karroceri
 13
13 850 EUR
2014
306 844 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 3
163 hp
Pesha bruto: 5 000 kg

Botuar: 24d

AutoStratis

14

Gjermani, Nürnberg

Numri i referencës 113

Volkswagen T6 2.0 TDI 4Motion Pritsche Doppelkabine - kamioncine me karroceri
 11
25 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
164 020 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 6
140 hp
Pesha bruto: 3 000 kg

Botuar: 1v 3m

Auto Henze

Gjermani, Peine

Numri i referencës 28119

Volkswagen Crafter TDI 4x2, DOKA, Kran, Klima, AHK - kamioncine me karroceri
 20
14 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
149 845 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 2
109 hp
Pesha bruto: 3 500 kg

Botuar: 4m 23d

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

6

Gjermani, Sittensen

Numri i referencës SI83014

Volkswagen Caddy 2.0TDI 4Motion Navi+Klimaaut.+Sitzheizun - kamioncine dopio kabinë
 20
21 420 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
65 590 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
122 hp

Botuar: 20d

transporterland.de

Gjermani, Barchfeld-Immelborn

Numri i referencës 972

Volkswagen Caddy 2.0TDI 4Motion Navi+Standheiz.+Klimaautom. - kamioncine dopio kabinë
 20
21 672 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
64 630 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
122 hp

Botuar: 20d

transporterland.de

Gjermani, Barchfeld-Immelborn

Numri i referencës 990

Volkswagen Caddy 2.0TDI 4Motion Navi+Standheiz.+Klimaautom - kamioncine dopio kabinë
 20
20 966 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
64 990 km
Dizel
Numri i ndenjëseve: 5
122 hp

Botuar: 13d

transporterland.de

Gjermani, Barchfeld-Immelborn

Numri i referencës 975

Kamioncine me karroceri, kamioncine dopio kabinë Volkswagen 2.5 TDI 340 DC

Kamioncine me karroceri Volkswagen 2.5 TDI 340 DC: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme
Marka VOLKSWAGEN
Numri i referencës 9021225
Ngarkesa e dobishme 958 kg
Vendndodhja Holandë, Ugchelseweg 11, Apeldoorn, 7335 JP
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • cilindrat e motorit: 5
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë dopio
500
EUR

6 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Volkswagen 2.5 TDI 340 DC

t1 old test archive
t1 test archive - Van
t1 test archive - Troostwijk Auctions
t1 old